GB-ENG

Розумне використання міської деревини у Лондоні

Лондонський платан (Platanus x acerifolia) є гібридом американської сикомори і східного платану. Один із таких платанів стояв на Ерік-стріт, даючи притулок жукам і комахам, і поглинаючи вуглець із задимленого лондонського повітря понад 130 років. Але будівельний бум у лондонському Іст-Енді за останні десятиліття призвів до того, що старе дерево було визнано небезпечним і прийнято рішення зрубати його. Однак, через зростаючий інтерес до місцевої та міської деревини, колода платана, очевидно, є цінним ресурсом, який може зацікавити покупців меблів, які дбають про довкілля.

Англія. Прибуткові стратегії для фермерів. Доходи ферми виросли - і все завдяки пилорамі.

За останні десять років Генрі Браун з Північного Йоркшира, Англія, перетворив свою ферму Grange Farm в прибутковий бізнес, побудувавши гостьові будиночки і запустивши виробництво пиломатеріалу на продаж.

Англійський інженер розповідає про свій бізнес з пилорамою Wood-Mizer

Пол Грейнджер подолав шлях від продажу відходів деревини на eBay до участі у багатомільйонному проекті з реконструкції розкішного готелю. І все це – завдяки пилорамі Wood-Mizer.

Столярна майстерня виготовляє дерев’яні мостики та дорожні вказівники

Дерев’яні мостики та вивіски на громадських дорогах в Англії створюють можливості для активного відпочинку та прогулянок у сільській місцевості.

Розмір має значення

Широкострічковий верстат Wood-Mizer WB2000 допоміг своєму власникові з Великобританії розпилювати масивніші колоди та виграти конкуренцію з електростанціями.

Ідея: Садова альтанка Із зеленим дахом

Альтанка з покритим рослинами дахом належить до когорти кращих проектів за версією компанії Wood-Mizer.

Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!