Що потрібно знати про мінеральну оливу для заточувальних верстатів

Автор: Wood-Mizer, Europe

Wood-Mizer mineral oil for sharpeners

Якість заточування стрічкових пилок шліфувальним диском CBN залежить від правильного налаштування та регулярного очищення обладнання.

Перед початком процесу заточування Wood-Mizer рекомендує:

- перевірити шліфувальний диск CBN – його поверхня має бути чистою

- переконатись, що форсунка для подачі оливи та затискач пилки чисті

- використовувати мінеральну шліфувальну оливу Wood-Mizer.

Чому в заточних верстатах потрібно використовувати саме мінеральну оливу?

За консистенцією мінеральна олива текучіша, ніж інші мінеральні оливи, які використовуються у двигунах або гідравліці. Завдяки цій особливості мінеральна олива здатна промивати заточний диск CBN, не забиваючи при цьому його кристалічну поверхню.

Мінеральна олива краще очищує заточний пристрій від металевих ошурок. Якщо у вашому заточному верстаті будуть накопичуватись металеві відходи процесу заточування, це різко погіршить якість заточування, може засмітити форсунку, насос оливи та затискач для пилки.

Чиста мінеральна олива продовжує термін служби шліфувального диска CBN. Інші види оливи можуть забруднювати поверхню диска CBN, і тоді диск вийде з ладу, його вже не вдасться очистити. Забруднений диск залишає сліди підгорання на пилках та перестає відновлювати точну геометрію зуба.

Замовте мінеральну оливу для заточного верстата за номером в каталозі 083559-1 у вашому представництві Wood-Mizer.

Отримайте безкоштовну електронну книгу

Хочете дізнатися, як поліпшити роботу стрічкової пилки і продовжити її термін експлуатації? Підпишіться на щомісячну розсилку Wood-Mizer і Ви отримаєте eBook - брошуру в форматі PDF з статттями про стрічкові пилки, технічними рекомендаціями і посиланнями на корисні відео.