Огляд деревообробного обладнання Wood-Mizer

Автор: Wood-Mizer, Europe

 

Компанія Wood-Mizer випускає лінійку невеликих деревообробних верстатів для операцій фугування, рейсмусування, стругання, профілювання, фрезерування, обрізки в розмір, виготовлення дощок зі шпунтовим з’єднанням, елементів вікон, дверей та меблевих фасадів.

Лінійка стругального обладнання Wood-Mizer включає:

 • Чотиристоронні стругально-профілювальні верстати MP260, MP360 та MP365
 • Двосторонній мультистругальний верстат MP180
 • Двосторонній поздовжньо-фрезерний верстат MP200
 • Фугувально-рейсмусовий верстат MP160
 • Фрезерний верстат MF130 з вертикальним шпинделем
 • Форматний верстат MS300 (настільна циркулярна пилка)

 

 

Все ці деревообробні верстати Wood-Mizer мають загальні конструктивні особливості:

КОМПАКТНІСТЬ. Стругальні верстати Wood-Mizer займають мало місця та можуть бути встановлені в невеликих цехах та майстернях. За необхідності їх можна легко перевезти з місця на місце всередині цеху.

СУМІЩЕННЯ КІЛЬКОХ ВИДІВ ОПЕРАЦІЙ В ОДНОМУ ВЕРСТАТІ. Розширена функціональність стругальних верстатів Wood-Mizer дозволяє використовувати один верстат замість 2 або 3 окремих верстатів для стругання, фрезерування, рейсмусування.

ДОСТУПНА ЦІНА. Вартість стругального обладнання Wood-Mizer робить виправданим його вибір не тільки для невеликих цехів, а й для домашніх майстерень.

ШВИДКА ОКУПНІСТЬ. Висока ефективність у комбінації з прийнятною ціною забезпечують швидке повернення інвестицій та роблять стругальні верстати Wood-Mizer оптимальними для малих та середніх деревообробних підприємств, фермерів, майстрів, які виготовляють меблі, вікна, двері і т.д.

 

 

Чотиристоронні стругально-профілювальні верстати Wood-Mizer

Wood-Mizer випускає три моделі чотиристоронніх чотиришпиндельних стругальних верстатів – MP260ECO, MP260PRO, MP360, та одну модель чотиристороннього п’ятишпиндельного верстата MP365. Ці верстати багатофункціональні, прості в роботі і компактні.

 

 

 • У верхній та нижній горизонтальній ножових головках можна використовувати прямі ножі, профільні ножі або одночасно прямі і профільні ножі, що дозволяє виготовляти якісно оброблену заготовку за один прохід.
 • Стандартні бокові 30 мм шпинделі можуть бути оснащені ножовими головками різних розмірів і конфігурацій: висотою 50 мм, 90 мм, 120 мм, 160 мм з 2, 3 або 4 ножовими слотами. За аналогією з горизонтальними ножовими головками, бокові ножові головки можуть бути оснащені прямими, профільними або одночасно прямими і профільними ножами.

 

 

 • Кожен шпиндель обертає окремий двигун потужністю 3 кВт або 4 кВт (залежно від моделі верстата). Кожен двигун вмикається окремо, що дозволяє економити енергію та збільшувати ресурс роботи верстата, коли використовуються не всі ножі.
 • Чотиристоронні стругальні верстати можуть бути оснащені змінною швидкістю подачі, що дозволяє обробляти м’які, тверді та навіть екзотичні екстремально тверді породи до меблевої якості.
 • Чотири- та п’ятишпиндеьні верстати Wood-Mizer легко налаштовувати для виконання необхідних завдань. Положення ножових головок по висоті та ширині регулюють за допомогою ергономічної ручки, прокладок, розпірок або регулювальних пластин, які поставляють разом з верстатом. Стругальне обладнання Wood-Mizer надходить частково зібраним, з прямими стругальними ножами в кожній ріжучій головці, тому просте стругання дощок можна почати одразу після встановлення та налаштування верстата.
 • Продуманий дизайн дозволяє встановлювати додаткові коліщата або використовувати вилковий навантажувач для переміщення в обмеженому просторі цеху.
 • Через спеціальні отвори над кожною ріжучою головкою проходить видалення пилу та стружки, щоб шпинделі були в чистоті, а дошки виходили з верстата в ідеальному стані.

 

Конфігурація ножових головок у верстаті Wood-Mizer MP360:
1. Верхня горизонтальна ножова головка завширшки до 510 мм
2. Нижня горизонтальна ножова головка завширшки до 410 мм
3. Ліва бокова ножова головка заввишки до 160 мм
4. Права бокова ножова головка заввишки до 160 мм

 

Чотиристоронній стругальний верстат Wood-Mizer MP365 оснащений п’ятим універсальним шпинделем, який можна нахиляти до 270 градусів, що дозволяє виконувати ексклюзивну обробку з використанням низки інструментів, наприклад, очищення, старіння або фрезерування додатковим профілем за один прохід. П’ятий шпиндель можна відрегулювати так, щоб він обертався зі швидкістю 3000, 6000, 9000 або на замовлення 14000 об/хв.

 

Двосторонні стругальні верстати

В двосторонніх верстатах Wood-Mizer використовують одну горизонтальну та одну вертикальну ножові головки, що дозволяє виконувати фугування та рейсмусування заготовок шириною до 410 мм. Вертикальна бокова головка розташована справа на нижньому столі і може бути оснащена прямими або профільними ножами.

 Two sided moulder planer

Конфігурація ножових головок у верстатах Wood-Mizer MP180 та МР200:
1. Верхня горизонтальна ножова головка завширшки до 410 мм
3. Ліва бокова ножева головка заввишки до 100 мм

 

Двосторонні стругальні верстати Wood-Mizer МР180 та МР200 прості в експлуатації, ергономічні та мають такі конструктивні особливості:

 • Якщо потрібно, їх можна поставити на коліщата, щоб переміщати на нове місце в цеху.
 • Великі отвори для видалення стружки та пилу над кожним ножем попереджують накопичення стружки, забезпечуючи ідеальну обробку поверхні заготовки.
 • Легкий доступ до ножових головок для заміни інструменту за кілька хвилин.
 • Кожен шпиндель працює від окремого двигуна, який можна вмикати та вимикати незалежно.
 • На замовлення можна оснастити верстати змінною швидкістю подачі, щоб зробити виробництво більш універсальним та досягати високої якості обробки поверхні навіть для заготовок великих розмірів з листяних порід деревини.

 

Фугувально-рейсмусовий верстат MP160

Верстат MP160 має тільки одну горизонтальну ножову головку, яка використовується одразу на двох чавунних столах, верхньому та нижньому. Обробка починається з використання верхнього стола для фугування, щоб зробити дві суміжні сторони ідеально пласкими і під прямим кутом одна до одної. Потім дошку переміщують вручну на нижній стіл для рейсмусування, щоб останні дві сторони стали паралельними двом першим, щоб надати дошці заданої товщини. Ніяких змін чи налаштувань для перемикання між операціями фугування та рейсмусування не потрібно, не треба навіть зупиняти двигун та екстрактор стружки.

 

 

 

 

Фрезерний верстат MF130 з вертикальним шпинделем та настільна циркулярна пилка MS300

Розроблений для теслів та столярів, які працюють з нестандартними замовленнями, верстат MF130 пропонує максимальну гнучкість завдяки одному багатофункціональному вертикальному шпинделю, який нахиляється до 270 градусів. Його можна обладнати різноманітними ріжучими інструментами, які обертаються на швидкості 3000, 6000, 9000 або на замовлення 14000 об/хв, наприклад, ножова головка для додаткового профілю, дискова пилка для столярних та теслярних робіт, сталеві щітки для зістарювання матеріалу або надання текстури, свердла для профілів або отворів.

 

 

Настільна циркулярна пилка MS300, як і інші стругальні верстати Wood-Mizer, забезпечує безпеку роботи, видалення стружки та пилшку, а також універсальність та займає невеликий простір в цеху.

 

 

Верстати MF130 та MS300 оснащені алюмінієвим розсувним столом та відбійним загородженням для простоти використання та функціональності. Чавунні корпуси верстатів чудово гасять вібрацію та забезпечують необхідну міцність конструкції.

Щоб дізнатись більше про ціни, наявність та інші особливості стругального обладнання Wood-Mizer, зв’яжіться з місцевим представником Wood-Mizer.