Як правильно підібрати стрічкову пилку Wood-Mizer

Автор: Wood-Mizer, Europe

Стрічкові пилки Wood-Mizer виробляються в Європі, якість їх роботи перевіряється більш ніж в 100 тестах і пробах, від вибору сировини до остаточного загострювання. Кожна пилка Wood-Mizer проходить заводське розведення на обладнанні з комп'ютерним управлінням і загострювання з використанням технології суперабразивного шліфування для забезпечення найвищої якості роботи. Сумісні з стрічковопилковими верстатами різних марок, стрічкові пилки Wood-Mizer забезпечують високу якість, точність та продуктивність. Wood-Mizer випускає стрічкові пилки будь-якої довжини під замовлення.


Профілі зуба стрічкових пилок Wood-Mizer

Wood-Mizer випускає стрічкові пилки з кількома варіантами профілю зуба для різних типів деревини.

7/34, 7/39 і 7/47 Пилки з цими профілями зуба рекомендуються для розпилювання твердих порід деревини. Вони краще працюють на верстатах з потужними двигунами.

9/29 Цей профіль розроблений для розпилювання мерзлої, частково замерзлої, або твердої деревини з високою щільністю волокон, таких як акація, дуб, граб та ясен.

10/30 Це найпопулярніший і багатоцільовий профіль зуба Wood-Mizer. Пилки цього профілю однаково добре розпилюють і м'які породи, і деревину середньої твердості, і тверді породи, наприклад, березу, бук, клен, липу, сосну і тополю.

Vortex

Компанія Wood-Mizer розробила унікальний профіль зуба під назвою Vortex®. Vortex - це нове покоління спеціалізованих пилок, які можуть різати деревину і одночасно видаляти тирсу, в результаті чого виходить чиста поверхня дошки, що важливо для заводів по виробництву піддонів. Очищення піддонів від тирси - окрема операція, часто виконувана вручну. За допомогою леза Vortex цю операцію очищення можна скоротити, полегшити або навіть виключити з процесу, що призведе до зниження виробничих витрат.

Vortex blade profile


Серії стрічкових пилок Wood-Mizer

Крім профілю зуба, ще один фактор, який слід враховувати при виборі оптимальної пилки для вашого стрічковопилкового верстата, - це матеріал, з якого виготовлена пилка. Wood-Mizer пропонує леза з кількох видів сталі, які мають різні характеристики.

Отримайте безкоштовну електронну книгу

Хочете дізнатися, як поліпшити роботу стрічкової пилки і продовжити її термін експлуатації? Підпишіться на щомісячну розсилку Wood-Mizer і Ви отримаєте eBook - брошуру в форматі PDF з статттями про стрічкові пилки, технічними рекомендаціями і посиланнями на корисні відео.

Subscribing indicates your consent to get email updates from Wood-Mizer and acceptance of Wood-Mizer's Privacy Policy terms.


BiMETAL

Стрічкові пилки BiMETAL виготовляються з двох типів сталі: легованої сталі для тіла пилки і швидкорізальної сталі для вершини зуба. Спочатку сталевий матеріал зуба у вигляді дроту приварюється до полотна пилки за допомогою лазерного зварювання, а потім йому надають форму потрібного профілю зуба. Пилки BiMETAL, як правило, використовують для первинного розпилювання на мобільних або промислових пилорамах. Вони залишаються гострими в три рази довше, ніж леза з вуглецевої сталі, і їх можна багаторазово загострювати за допомогою загострювального диска CBN. Стрічкові пилки BiMETAL мають довший термін використання, ніж більшість лез з вуглецевої сталі і високолегованих сплавів, і розроблені вони для промислового виробництва.

  • Загострюються з допомогою диска CBN

 


MaxFLEX

MaxFLEX - це універсальні стрічкові пилки преміум-класу для первинного та вторинного розпилювання, коли необхідний максимальний термін служби пилки. Полотна MaxFLEX, виготовлені з високолегованої сталі преміум-класу, мають максимальну гнучкість і довговічність. Вони використовуються, в основному, на мобільних і промислових стрічкопилкових верстатах. Ви також можете застосовувати їх на стрічкових багатоголовочних верстатах для розпуску бруса.

  • Загострюються за допомогою диска CBN
  • По твердості матеріалу схожі з DoubleHARD

 


DoubleHARD

Стрічкові пилки DoubleHARD виготовлені з високолегованої сталі і призначені для мобільних, стаціонарних і промислових пилорам. Завдяки поєднанню більш твердої високолегованої сталі і зубів з індукційним гартуванням, леза DoubleHARD забезпечують вдвічі більшу міцність і вдвічі довший термін використання в порівнянні зі стандартними пилками з вуглецевої сталі. Їх можна загострювати за допомогою шліфувального диска CBN. Стрічкові пилки DoubleHARD - це міцні універсальні леза для хвойних і твердих порід, сучкуватої і мерзлої деревини.

  • Твердіші за пилки з вуглецевої сталі
  • Міцний матеріал, не кришиться
  • Довговічне лезо навіть після багаторазового загострювання

 


SilverTIP

Стрічкові пилки SilverTIP виготовляються з пружинної вуглецевої сталі для досягнення високої гнучкості і одночасно міцності. Ці пилки можна використовувати як на мобільних, так і на промислових стрічковопилкових верстатах. Вони також підходять для розпуску бруса на стрічкових багатопилах. Ці пилки заточуються диском CBN, але, як правило, вони витримують менше загострювань, ніж леза з більш твердої високолегованої сталі, наприклад, DoubleHARD. Стрічкові пилки SilverTIP ідеально підходять для економного розпилювання, первинного та вторинного розпилювання, а також для великих обсягів розпилювання.

  • М'якші, ніж високолегована сталь


StartCUT

Wood-Mizer випустив серію StartCUT як найдешевшчі стрічкові пилки у своєму асортименті. Леза StartCUT виготовлені з пружинної вуглецевої сталі з зубами індукційного загартування, які розведені і загострені на заводі. StartCUT - це розумний вибір для тих розпилювачів, для яких ключовим фактором є невисока ціна. StartCUT - це недорогі пилки середнього класу від всесвітньо відомого виробника.

Wood-Mizer blade box

 

 

Отримайте безкоштовну електронну книгу

Хочете дізнатися, як поліпшити роботу стрічкової пилки і продовжити її термін експлуатації? Підпишіться на щомісячну розсилку Wood-Mizer і Ви отримаєте eBook - брошуру в форматі PDF з статттями про стрічкові пилки, технічними рекомендаціями і посиланнями на корисні відео.

Subscribing indicates your consent to get email updates from Wood-Mizer and acceptance of Wood-Mizer's Privacy Policy terms.

Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!