Шукаєте хобі, яке приносить гроші? Подумайте про пилораму!

Автор: Wood-Mizer, Europe

Watch this before buying a sawmill - SWEDISH HOMESTEAD

 

Представляємо серію домашнього відео, який розповідає про три покоління німецько-американської сім’ї, яка налаштувала свій побут на великій фермі у самому серці Швеції. У 2002 році батьки Гельмут та Сюзанна Фукс переїхали з Німеччини, щоб здійснити свою мрію про покупку та відродження старої ферми. Поступово ця пристрасть захопила їхніх сімох дітей, які тепер продовжують сімейну справу. Swedish Homestead Channel на YouTube ділиться корисними порадами, неймовірними історіями, мудрістю поколінь про справжнє життя на фермі.

Від свого батька Гельмута Симеон дізнався, що пилорама – цінна інвестиція. Коли Гельмут купив пилораму Wood-Mizer LT40 Super, він рішуче був налаштований довести, в першу чергу, самому собі, що ця пилорама коштує своїх грошей. Через кілька років Симеон і його батько побачать, як переваги технології Wood-Mizer, якість пиломатеріалів і праця, яку вони вкладали в розпилювання колод, створили хобі, яке саме себе утримує.

Симеон наголошує на трьох аспектах, які треба враховувати при покупці пилорами. На відміну від більшості хобі пилорама приносить велику віддачу від інвестицій. Swedish Homestead використовує свій верстат для розпилювання не тільки власних колод, а й для виконання замовлень інших людей.

Друга перевага від пилорами, на думку Симеона, в тому, що це хобі може тривати довго. За 15 років їхній верстат LT40 Super вже відпрацював понад 5000 годин. Завдяки власній пилорамі ця шведська сім’я побудувала дерев’яний будинок з пиломатеріалів, які напиляли самостійно.

І найважливіше, що за ці роки Симеон та його сім’я за допомогою пилорами заробили в 10 разів більше, ніж заплатили за LT40 Super. Щоб купити верстат, вони взяли кредит, який вже давно виплатили, і, як каже Симеон, «здійснили свою мрію працювати на природі».

Публікується за згоди Swedish Homestead

 

 

Privacy Policy