Виготовлення меблів

Столярна майстерня у Словенії використовує пилораму Wood-Mizer

Власник словенського столярного підприємства Йоже Моріч ділиться знаннями зі свого більш ніж 40-річного досвіду у деревообробці. «Якщо у вас є пристрасть до роботи з деревиною, яку ви відкрили в собі в ранньому віці, вам дуже пощастило, і ви отримуватимете задоволення від того, чим займаєтеся, все своє життя», - вважає він.

Виробництво сучасних дверей із тропічної деревини в Індонезії

Розумно інвестувавши в деревообробне обладнання, індонезійський виробник дверей покращив якість пиломатеріалів, оптимізував продуктивність та збільшив вихід продукції із цінної деревини.

Як роблять дерев'яні меблі в Нижній Саксонії, Німеччина

Товсті колоди коштують недорого, але з ними важко поводитися, і лише деякі можуть їх обробляти. Однак ці складнощі не зупинили Яна Нартена, молодого деревообробника з Німеччини, який розпилює колоди великого діаметру та робить унікальні меблі з дерева.

В Індонезії на заміну старим пилорамам приходить сучасне деревообробне обладнання

Ціни на деревину зростають, і тому ідея додаткової продукції з кожної колоди змусила цю індонезійську компанію модернізувати своє деревообробне виробництво.

Інженер на пенсії створює унікальні вироби із масиву деревини у Франції

Анрі Курзай – французький підприємець польського походження, який працює із деревом майже 6 років. Його компанія Forest-Ethik займається дизайном та виробництвом оригінальних дерев'яних виробів із місцевого дерева.

Польський підприємець створює унікальні меблі зі старої деревини і артефактів минулого

«Природа дарує нам щастя» - це девіз Каміля Брода, підприємця з польського містечка Скаржиско-Каменна. Каміль пропрацював в фінансових установах 20 років, і нарешті вирішив втілити в життя свою мрію. Він заснував компанію OLD Mountains, яка створює меблі і предмети побуту з деревних відходів, поєднуючи їх зі сталлю, бетоном, склом та іншими матеріалами. Так Каміль хоче донести до своїх клієнтів оригінальну філософію, властиву цим унікальним продуктам.

Позиції 1 до 6 з 14 загалом

Page
Підпишіться на електронну розсилку новин Wood-Mizer
Отримуйте анонси майбутніх трансляцій Wood-Mizer LIVE, а також спеціальні пропозиції та інформацію про нові розробки Wood-Mizer на ваш е-мейл!