Технiчнi поради

Як правильно підібрати стрічкову пилу Wood-Mizer

3 травня 2017 р.

Як правильно підібрати стрічкову пилу Wood-Mizer

A = Крок зуба
B = Пазух зуба
C = Висота зуба
D = Передній кут зуба
E = Розведення зубів

Wood-Mizer випускає стрічкові пили для розпилювання будь-яких видів деревини, від вологих хвойних до сухих листяних порід. Враховуючи те, що у асортименті Wood-Mizer більше 60 варіантів параметрів пил, включаючи 6 видів профілю зуба та різні комбінації товщини та ширини леза, яка саме пила буде найкращою для Вашого деревообробного виробництва?

SilverTIP
SilverTIP – це чудова пила для розпилювання і колод, і брусу у промислових масштабах. Виготовлена з вуглецевої сталі, стрічкова пила SilverTIP використовується у мобільних та стаціонарних стрічкових верстатах, серед яких і горизонтальні роздільні. Вуглецева сталь – одна із найпоширеніших у виробництві вузьких стрічкових пил. Такі пили добре заточуються, хоча витримують менше заточувань, ніж леза із високолегованої сталі, оскільки матеріал, з якого виготовлені пили SilverTIP, м’якший, ніж високолегована сталь.
 
Ширина 32 мм, 35 мм, 38 мм, 40 мм, 45 мм, 50 мм, 63 мм, 75 мм
Товщина 1.00 мм, 1.07 мм, 1.14 мм, 1.40 мм
 
DoubleHARD
DoubleHARD – це міцна та універсальна пила, яка прекрасно справляється з розпилюванням хвойних та листяних порід, матеріалу з великою кількістю сучків та смоли, а також з мерзлою деревиною. Леза DoubleHARD виготовлені з високолегованої сталі. Зуби цієї пили проходять процедуру індукційного загартовування, що забезпечує їм вдвічі більшу міцність та вдвічі збільшує термін служби пили між заточуванням у порівнянні зі стандартними лезами з вуглецевої сталі.

Ширина 32 мм, 35 мм, 38 мм, 40 мм, 50 мм
Товщина 1.00 мм, 1.07 мм, 1.14 мм, 1.27 мм
 
MaxFLEX
MaxFLEX – це високоякісні універсальні стрічкові пили, які мають максимальну гнучкість. Виготовлені з високолегованої сталі преміум-класу, ці гнучкі пили мають довгий термін служби і ефективно розпилюють будь-яку деревину. Пили MaxFLEX загалом використовуються у мобільних і промислових деревообробних установках. Їх заточують за допомогою диска CBN і за міцністю вони відповідають стрічковим пилам DoubleHARD.

Ширина 32 мм, 35 мм, 38 мм
Товщина 1.00 мм, 1.07 мм, 1.14 мм, 1.27 мм, 1.40 мм

BiMETAL
BiMETAL – це пили, виготовлені з двох типів високолегованої сталі, а зуби додатково загартовані. Завдяки своєму дизайну, стрічкові пили BiMETAL залишаються гострими утричі довше, ніж стандартні пили з вуглецевої сталі. Пили BiMETAL мають триваліший термін служби і спроектовані для вирішення різноманітних виробничих завдань з деревообробки. Їх заточують за допомогою диска CBN.

Ширина 34 мм
Товщина 1.07 мм

RazorTIP
RazorTIP Stellite® - стрічкові пили зі стелітованими зубами, які демонструють відмінну зносостійкість, витримують багаторазові заточування і здатні працювати довше, ніж стандартні пили, навіть під час розпилювання складних в обробці тропічних твердих порід. Пили RazorTIP виготовлені з високолегованої сталі, вістря зубів стелітоване. Їх заточують за допомогою
диска CBN. Такі леза и не затупляються довше, ніж звичайні гартовані зуби.

Ширина 32 мм, 38 мм
Товщина 1.07 мм, 1.14 мм, 1.40 мм
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x