• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Про компанію

Ви відкрили веб-сайт компанії Wood-Mizer Industries - світового лідера у виробництві мобільних і стаціонарних стрічкових пилорам і пил.

З Wood-Mizer Ви можете розпиляти будь-яку деревину будь-де.

З деревиною ми можемо створювати кращий світ для мільйонів людей, сьогодні і завтра. Стабільність і прибутковість - це цілі, які досягаються за допомогою інноваційних рішень компанії Wood-Mizer в області переробки деревини.

Завод Wood-Mizer Industries випускає обладнання для сучасних деревообробних підприємств, які прагнуть підвищити рентабельність, економічну ефективність і прагнуть розвитку. Перші моделі стрічкових пилорам Wood-Mizer з часом перетворилися на високотехнологічні машини, здатні розпилювати будь-яку деревину на будь-якому континенті.

Професійна помаранчева лінія мобільних і стаціонарних пилорам відкриває широкі можливості для малого бізнесу, фермерів і підприємців.

Промислові лісопильні лінії та обладнання Smart Log Processing здатні вивести на комерційний рівень переробку будь-якої деревини за рахунок переваг, які дають вузькі стрічкові пили: низькі експлуатаційні витрати і високий вихід продукції з кожної колоди.

Широкострічкові пилорами, сконструйовані для промислового виробництва - це ще один напрямок у розвитку Wood-Mizer. Інші верстати, що випускаються фірмою Wood-Mizer, включають в себе різні роздільні пилорами, кромкообрізні станки, багатопили, стругальні установки, торцювальні верстати, конвеєри і багато іншого.

WM1000
MP200
Circular Blade

Wood-Mizer випускає широкий спектр стрічкових пилок, здатних розпиляти будь-який тип деревини. Від економічних пил з вуглецевої сталі до пил, зроблених з преміум сталі, забезпечених твердосплавними наконечниками або біметалічними лезами, - такий асортимент пил Wood-Mizer - компанії, яка досі залишається єдиним виробником обладнання, який виробляє також і інструмент.

Сучасне виробництво

Сучасні виробничі потужності в Сполучених Штатах і Європі гарантують максимальну якість нашої продукції за доступною ціною в будь-якій точці світу. Преміум сталь і високоякісні компоненти мають першочергове значення. Принципи LEAN виробництва і постійне вдосконалення у всіх підрозділах компанії, постійний пошук нових шляхів для поліпшення технології і якості продукції - це відмінні риси нашого виробництва. Суворий контроль якості і безперервне вдосконалення здійснюються на кожному етапі виробництва, від початкової концепції і розробки до остаточного складання кожної окремої одиниці продукції.

Sawmill assembling
Blade production
Welding robot

80,000+ стрічкових пилорам Wood-Mizer працюють по всьому світу

Маючи філії на п'яти континентах і більш ніж 100 авторизованих дистриб'юторів по всьому світу, Wood-Mizer прагне успіху своїх клієнтів. Наші фахівці з міжнародних продажів і обслуговування пропонують поради, досвід і локальний сервіс по всьому світу.

Більшість клієнтів Wood-Mizer працюють в малому бізнесі, підтримуючи свої сім'ї шляхом надання послуг переробки місцевої деревини. Фермери, теслі і ремісники пиляють колоди на верстатах Wood-Mizer для власних потреб або для свого бізнесу. Вони активно розвиваються, піднімаючи місцеву економіку, збільшуючи прибуток, створюючи робочі місця і покращуючи якість життя в усіх куточках світу.

Майбутнє

Ми хочемо допомогти Вам зробити правильний вибір згідно з Вашими власними планами, якими б амбітними вони не були. Купуючи стрічкову пилораму Wood-Mizer, Ви купуєте більше, ніж просто продукт, - Ви стаєте частиною сім'ї Wood-Mizer.

З Wood-Mizer дивіться в майбутнє Вашої компанії впевнено!

New Production building