СЕРВІС ReSharp ПО ЗАТОЧУВАННЮ СТРІЧКОВИХ ПИЛ

Залиште обслуговування пил експертам

Багато дистриб'юторів компанії Wood-Mizer пропонують повний комплекс сервісних послуг із заточування пил, завдяки яким Ваші стрічкові пили не тільки стануть гострими, але повністю оновляться, оскільки сервіс пил проводиться на тому ж  обладнанні, яке використовується на заводі для підготовки нових пил. Кожна пила заточується з використанням кращих технологій заточування CBN, що забезпечує точність розпилу і прямі, гладкі розрізи.
Правильне обслуговування стрічкових пил подовжує термін їх служби і дозволяє отримувати продукцію стабільно високої якості.
 

Пакет підтримки клієнтів стрічкових пил

Враховуючи це компанія Wood-Mizer розробила ряд обладнання для заточування, що задовольнить власників, як базових стрічкових пилорам так і великого промислового обладнання. Система заточування пил забезпечить клієнтам практично заводські результати. Наше обладнання для заточування і розведення стрічкових пил було ретельно розроблено, для створення балансу між недорогим але якісним результатом заточування і довгою експлуатацією в складних умовах роботи.
У всьому точильному обладнанні фірми Wood-Mizer використовуються автоматичні пристрої, засновані на технології заточування CBN-кругами, що забезпечує найкращі результати заточування. Wood-Mizer випускає власні CBN-диски, які повністю відповідають профілю зуба і не потребують додаткового налаштування. Використання заточувальних CBN-дисків дозволяє заточити пили до заводських специфікацій, точно зберігаючи крок і висоту зуба, кут заточування і торця.