СТРІЧКОВОПИЛКОВИЙ ВЕРСТАТ LT15 POWER

ПИЛОРАМА ПІДВИЩЕНОЇ НАДІЙНОСТІ

Запитати ціни та інформацію

У конструкції відомого верстата Wood-Mizer LT15 виконані модифікації, метою яких було підвищення надійності та стійкості пилорами. Нову модель назвали LT15 POWER.

Останніми роками стрічковопилковий верстат LT15 став лідером продажів у кількох європейських країнах, зокрема, через простоту конструкції та техобслуговування, можливість швидко та якісно виконати ремонт, а також завдяки привабливій ціні.

Основне побажання розпилювальників завжди зводилось до підвищення потужності двигуна та зміцненню конструкції, щоб не було вібрації та верстат залишався стійким під час завантаження колоди та розпилювання.

Конструкторське бюро Wood-Mizer взяло до уваги ці запити, і тепер ми представляємо нову модель LT15 POWER, яка за ціною не набагато відрізняється від свого попередника, але за конструкцією – потужніша, практичніша і максимально відповідає побажанням розпилювальників.

Станина LT15 POWER

Переваги нової пилорами обумовлені абсолютно новим дизайном станини, яка складається з секцій довжиною по 2,7 м.

LT15 POWER - ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

LT15 POWER

Подвійний ремінь передачі крутного моменту на пилу.

LT15 POWER

Новий дизайн пульту управління з амперметром для контролю навантаження на двигун.

LT15 POWER

Установки ріжучої голови по висоті виконуються з допомогою ланцюгової передачі, управляється електродвигуном і контролюється оператором візуально за допомогою метричної шкали, яка закріплена на щоглі голови.

LT15 POWER

Натяг пили ручний з гідравлічним контролем по манометру.

LT15 POWER

Ріжуча голова у верстаті LT15 POWER має чотириопорну систему щогли, що зробило рух голови під час розпилювання плавнішим, стабільним і прибрало вібрацію ріжучого механізму. 

LT15 POWER

Змінене положення опор станини, які тепер розташовані не під поздовжніми, а під поперечними балками станини для кращого розподілу ваги колоди.

LT15 POWER

Повністю оновлена конструкція механізму для позиціонування та притиску колоди. На кожній із направляючих змонтований висувний вручну боковий упор для колоди і двопозиційний притиск нового зразка, який дозволяє закріпити колоду як по висоті, так і по ширині. 

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

Розпилювальні характеристики
Довжина розпилу до 7000 мм
Діаметр макс. 710 мм
Вага колоди до 1999 кг
Ширина розпилу макс. 640 мм
Висота розпилу 25-670 мм
Довжина / ширина пили 4000,5/32 мм (стандарт WM 180 зубів)
Технічні дані
Кліматичні умови експлуатації -25°С +40°С

ІСТОРІЇ УСПІХУ КЛІЄНТІВ

В Індонезії на зміну старим пилорамам приходить сучасне...

В Індонезії на зміну старим пилорамам приходить сучасне...

Ціни на деревину зростають, і тому ідея додаткової продукції з кожної колоди змусила цю індонезійську компанію модернізувати своє деревообробне виробництво.