• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Wood-Mizer на виставці DREMA-2019 в Познані

15 вересня 2019 р.

Wood-Mizer на виставці DREMA-2019 в Познані

Щорічно Wood-Mizer представляє на міжнародній виставці DREMA в Познані свої нові продукти. Для відвідувачів виставки це чудова можливість побачити верстати Wood-Mizer в работі, поспілкуватись зі спеціалістами щодо їхньої експлуатації та обслуговування, а також скористатись спеціальними рекламними пропозиціями.

У 2019 році на виставці DREMA компанія Wood-Mizer представила лінію деревообробних верстатів, до яких увійшли вже добре відомі широкострічкові пилорами WB2000 і нова версія верстата LT70WIDE HEAVY DUTY. Обидва ці верстати з’єднані конвеєром з високопродуктивним крайкорізом EG800.

В 2019 году на выставке DREMA компания Wood-Mizer представила линию деревообрабатывающих станков, в которую вошли уже хорошо известные широколенточные пилорамы WB2000 и новая версия станка LT70WIDE HEAVY DUTY. Обе эти машины соединены конвейером с высокопроизводительным кромкорезом EG800.

Нова розробка стрічковопилкова установка LT70WIDE HEAVY DUTY, спроектована з врахуванням вимог сучасних великих деревообробних підприємств. Як інші пилорами Wood-Mizer, цей верстат розпилює вузькою стрічковою пилкою, що забезпечує більший прибуток з кожної колоди.

Однак ширший отвір ріжучої голови дозволяє різати колоди більшого діаметру, до 105 см, і виготовляти ширші дошки. Верстат LT70WIDE HEAVY DUTY укомплектований чавунними шківами без ременів, які працють з ширшим ріжучим полотном - 50 мм.

Крім того, верстат LT70WIDE HEAVY DUTY має міцну, масивну станину з центральним гідравлічним притиском колоди, двома домкратами, двома привідними роликами, які переміщують колоду вздовж станини, ланцюговими переворотами колоди, які можуть повертати колоди в обидві сторони, і трьома боковими упорами, доступними в стандартній комплектації.

Під час виставки DREMA відбулась прем’єра: вперше продемонстрували найменший (і найдешевший) верстат Wood-Mizer LX50 для використання в домашньому господарстві. Це верстат портального типу, в якому ріжуча голова, пульт управління і двигун встановлені на спеціальній рамі, що рухається двома рейками станини.

Всередині павільйону DREMА на своєму другому стенді Wood-Mizer представив фугувально- рейсмусні і фрезерувальні верстати для малих та середніх підприємств. Це обладанання випускають у Швеції з 1980 року, зараз - під маркою Wood-Mizer.

Були представлені три фрезерні верстати - економний фугувально-рейсмусний верстат MP200, чотиристоронній компактний фугувально-рейсмусний з двома вертикальними фрезами MP260 і найбільш ефективний чотиристоронній MP360, який дозволяє обробляти матеріал завширшки до 350 мм і заввишки до 160 мм. Крім того, продемонстували настільну торцювальну пилку MS300 з нахилом до 45 градусів і фрезерний верстат MF130, головка якого може підніматись та опускатись, а також нахилятись до 270 градусів. Завдяки цьому фрезерний верстат MF130 може обробляти матеоріал з усіх боків, практично під будь-яким кутом.

Ще один напрям діяльності Wood-Mizer - лінія ріжучих інструментів Wood-Mizer TOOLS, до якої входять дискові пилки для поздовжнього та поперечного розпилювання, рамні пилки, стругальні ножі, а також широкі стрічкові пилки. Мають більше 2000 товарів в каталозі, Wood-Mizer зміг зацікавити практично кожного відвідувача свого стенду на DREMA.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.