• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Wood-Mizer запускає у виробництво нову модель стрічковопилкового верстата LT15CLASSIC WIDE

4 жовтня 2019 р.

Wood-Mizer запускає у виробництво нову модель стрічковопилкового верстата LT15CLASSIC WIDE

Новий верстат здатен розпилювати колоди діаметром до 90 см та випускати дошки завширшки до 86 см.

«Від моменту своєї появи у 1997 році пилорами LT15 стали одним із найпопулярніших та найбільш затребуваних верстатів Wood-Mizer у світі, - каже комерційний директор заводу Wood-Mizer Industries в Польщі пан Кшиштоф Кропідловскі. – Ми виявили, що чимало власників пилорам LT15 стикаються із завданням розпиляти колоди, діаметр яких перевищує максимально допустимий для LT15. З новим верстатом LT15CLASSIC WIDE вони можуть розпилювати великі колоди набагато легше та на постійній основі».


Великі колоди часто з’являються в результаті роботи міських комунальних служб, які розчищують простір від старих дерев. На багатьох ринках ці великі стовбури коштують недорого, тому що не кожна пилорама здатна їх розпиляти.

Окрім дешевизни цього типу сировини, потрібно взяти до уваги, що пиломатеріал, виготовлений з великих колод, може мати унікальний деревний візерунок. Тому такий матеріал цікавий для тесель та меблевиків. Зокрема, з нього виготовляють стільниці та лави.

Всі ці причини створюють можливості отримувати прибуток з переробки масивних колод, яку тепер можна легко здійснювати на недорогій пилорамі LT15CLASSIC WIDE.

«Верстат LT15CLASSIC WIDE має попиту у США, Африці та Азії. Ми вважаємо, він стане хорошим доповненням до лінійки верстатів Wood-Mizer, які випускають у Європі», - каже пан Кропідловскі.

Першу презентацію пилорами LT15CLASSIC WIDE в Європі провели навесні 2019 року на виставці LIGNA в Німеччині, де новий верстат зустріли з великим ентузіазмом.

Всі опції, які можна використовувати для класичної моделі LT15, також доступні і для верстата LT15CLASSIC WIDE. Довжина розпилу на верстаті LT15CLASSIC WIDE нарощується з допомогу приєднання додаткових сегментів станини.

Сконтактуйте з місцевим представником Wood-Mizer, щоб уточнити ціну та отримати більше інформації.

LT15CLASSIC WIDE в стандартній комплектації
Максимальні параметри розпилу:

Діаметр 90 см
Довжина 5,2 м (2 сегменти по 2,7 м) або 5,4 м (3 сегменти по 1,95 м)
Максимальна ширина розпилу 90 см
Максимальна ширина брусу 83 см
Вибір двигунів:
Електричний 11 кВт
Бензиновий 25 к.с.
Бензиновий 19 к.с.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.