• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Чому потрібні вирубувати старі дерева - відео-серії Swedish Homestead

24 жовтня 2018 р.

Чому потрібні вирубувати старі дерева - відео-серії Swedish Homestead

Як правильно впорядковувати лісову ділянку? Симеон Фукс розмірковує про переваги вирубки дерев та власну філософію захисту навколишнього середовища у порівнянні з тим, щоб просто залишити все як є і не чіпати цей ліс.

Володіючи 18 гектарами густого лісу, сім’я покладає на Симеона велику відповідальність на керування цією власністю. Симеон та його брат, до речі, спеціаліст з догляду за деревами, розуміють важливість екологічного аспекту. Практикуючи розумне порядкування своєю лісовою ділянкою, Симеон часто вивчає ліс та знаходить місця, де дерева ростуть настільки щільно, що в молодих невисоких деревець не залишається місця для росту, і, навіть якщо їм і вдасться трохи вирости, вони все одно гинуть за кілька місяців.

Щоб вирішити цю проблему, Симеон та його брат зрубали вищі мертві дерева, які заслоняли сонячне світло для молодих деревець. Одразу ж молоді дерева почали рости швидкими темпами, що стимулює їхню імунну систему і дозволить їм жити довше. Гілки від зрубаних дерев зрештою стають компостом для лісового ґрунту і допомагають рости і розмножуватись і рослинам, і тваринам. «Тут з’явились квіти, яких я ніколи раніше не бачив», - каже Симеон.

В цій серії Swedish Homestead шведський фермер Симеон Фукс розповідає, як розумне порядкування власним лісом позитивно впливає на природу та життя на фермі.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.