• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Фугувально-рейсмусовий верстат MP160 від Wood-Mizer — нова стругальна машина 2-в-1 для меблевих майстрень

6 листопада 2019 р.

Фугувально-рейсмусовий верстат MP160 від Wood-Mizer — нова стругальна машина 2-в-1 для меблевих майстрень

Wood-Mizer виводить на ринок фугувально-рейсмусовий верстат MP160 — нову машину з двома функціями для простругування заготовок в розмір за товщиною. Ефективний та компактний верстат МР160 перетворює пиломатеріал з грубо розпиляною поверхнею на ідеально гладкі дошки точно заданого розміру.

Верстат МР160 обладнаний одним горизонтальним ножовим валом, який виконує стругання на двох різних робочих столах, виготовлених з чавуну. Верхній стіл використовується для стругання заготовки по нижній стороні, щоб створити рівну базу, нижній для простругування верхньої сторони, щоб домогтися потрібної товщини заготовки. Так для переключення з одного процесу на іншій не потрібно жодних додаткових налаштувань верстата. Заготовку просто пропускають через верхній стіл, а потім подають на нижній без зупинки ножового валу та не вимикаючи витяжку для видалення тирси.

Як це працює? Процес стругання починається на верхньому столі: дві прилягаючі сторони заготовки стругають так, щоб вони стали ідеального гладкими і під точним кутом одна до одної. Потім заготовка подається на нижній стіл, щоб зробити дві наступні сторони паралельними двом першим, доводячи заготовку точно до потрібного розміру за товщиною.

Захисний кожух забезпечує безпеку рук операторів під час роботи. Регулятор положення заготовки має нахил до 45 градусів, щоб з’єднувати дошки під кутом. Верхній та нижній робочі столи за необхідності можуть бути відрегульовані, а столи подачі та прийому дошки завжди залишаються паралельними один одному. Столи прийому може бути точно відрегульований. Два привідні ролики подають заготовки під ножовий вал. Подача має промислову коробку передач.

Особливості конструкції фугувально-рейсмусового верстата MP160 від Wood-Mizer

• 4-кроковий процес для отримання ідеально рівних заготовок квадратного січення.
• Верстат призначений для виробників меблів, вікон, дверей і т.д.
• Обидві функції фугувально-рейсмусового верстата використовуються без жодних додаткових налаштувань між режимами.

"Фугувально-рейсмусовий верстат MP160 — відмінна машина для будь-якої меблевої майстерні", - говорить Роберт Багінскі, президент компанії-виробника Wood-Mizer Industries. - "З цим компактним та ефективним верстатом, який використовується разом з пилорамою Wood-Mizer, наші клієнти можуть запросто випускати меблеві заготовки та знаходити з цією продукцією нові ніші на ринку".

Репутація компанії Wood-Mizer, як всесвітньо відомого виробника стрічковопилкових верстатів з вузькими стрічковими пилками, тепер розширюється, оскільки компанія пропонує повний спектр обладнання для переробки колод в пиломатеріал, а згодом в готову продукцію з деревини.
Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.