• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Стрічковопилкові роздільні та багатоголові верстати Wood-Mizer

24 квітня 2019 р.

Стрічковопилкові роздільні та багатоголові верстати Wood-Mizer

Wood-Mizer пропонує повний спектр стрічкових багатопилів від початкового рівня до промислових об’ємів деревообробки.

Корисний об’єм деревини, отриманий з необрізної сировини, часто є тим, що визначає прибуток підприємства чи його банкрутство. І навіть важливіший для швидкісного розпилювання деревини. Якщо корисний вихід продукції не відповідає об’ємам, які пропускають через верстат, а ефективність і точність розпилу не тішать – виробничий процес приречений на фіаско. Досягнення необхідних цілей – об’єму, точності розпилювання і швидкості – можливі завдяки оптимальному набору обладнання.

Для підприємств середніх розмірів Wood-Mizer рекомендує горизонтальні стрічкові багатопили HR500 та HR700, використання яких суттєво збільшує продуктивність завдяки швидкому розпилювання бруса на дошки потрібної товщини замість того, щоб виготовляти їх на стрічковій пилорамі. Також потрібно враховувати можливість зекономити на закупівлі сировини, купуючи не круглий ліс, а товстий пиломатеріал за дисконтними цінами, а потім пропускаючи його через багатоголовий верстат.


Горизонтальні стрічковопилкові верстати Wood-Mizer HR500 та HR700 використовують вузькі стрічкові пилки і можуть бути як і одноголові, так і багатоголові конфігурації, що дає можливість випилювати з бруса від однієї до шести дошок за прохід. Ці верстати призначені для невеликих промислових цехів, де об’єми, точність розпилювання та швидкість важливі для отримання прибутку.

Подальше зростання продуктивності забезпечує промислове обладнання лінії TITAN від Wood-Mizer, яке включає верстати першого та другого ряду. Наприклад, гібридний роздільний верстат TITAN HR2000 здатен працювати і з широкою стрічковою пилкою для високої швидкості розпилювання, і з вузькою стрічковою пилкою, для якої використовують більш прості процедури заточування та розведення.


Верстати TITAN HR4000 и HR6000 — це вершина промислового роздільного обладнання Wood-Mizer. Ці верстати випускають в одно- або двоголовій конфігурації, використовують стрічкові пилки завширшки до 152 мм і можуть розпилювати деревину на швидкостях від 60 до 80 м/хв, підтримуючи при цьому належний рівень точності розпилювання та виходу готової продукції.
Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.