• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Свіжий номер журналу "Новини Wood-Mizer" вже на сайті!

13 травня 2019 р.

Свіжий номер журналу "Новини Wood-Mizer" вже на сайті!

Нове обладнання та інструмент Wood-Mizer, запрошення на виставку LIGNA і проекти співпраці в Україні — про все це читайте в свіжому номері "Новини Wood-Mizer".

На сторінках журналу є інформація про найменшу пилораму Wood-Mizer LT15START, яка підходить для деревообробників-початківців, про чотиристоронній стругально-фрезерувальний MР360, а також про дискові пилки Wood-Mizer для верстатів-багатопилів.

Крім того, читайте репортаж зі з’їзду українських "MOST-Україна", повідомлення про співпрацю з Тернопільським національним економічним університетом у проекті дуальної освіти та інформацію зі з’їзду лісівників у Луцьку.

Український досвід деревообробки представлений репортажем з Летичівського лісового господарства, де більше року працює пилорама Wood-Mizer LT70.

Історія про те, як американський власник верстата Wood-Mizer створив мобільну сушильну камеру для пиломатеріалу, можливо, когось надихне виконати схожий проект.

Сторінки з пам’яткою про налаштування електронної Setworks можна вирізати та використовувати як інструкцію під час розпилювання.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.