• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

"З верстатом WB2000 ми можемо випиляти все, що завгодно, і точно за розмірами"

20 листопада 2019 р.

"З верстатом WB2000 ми можемо випиляти все, що завгодно, і точно за розмірами"

Нідерландський підприємець розповідає, навіщо він придбав великий деревообробний верстат і що йому найбільше подобається у цьому комплексі.

Річард Вігінк керує своєю компанією в Холтені, Нідерланди, більше 30 років. На початку кар’єри він був лісорубом, і вже тоді вважав деревину великою цінністю. Він часто вигадував та майстрував різні речі зі стовбурів, які вирубав, щоб дерево не було знищене, а й надалі жило в корисних та красивих предметах, які служитимуть людям ще багато років. Поступово це стало його головною ідеєю в бізнесі.   

"Важко повірити, наскільки виросла моя компанія. Я починав з виготовлення невеликих предметів з дуба, а зараз ми пропонуємо понад 100 виробів, - розповідає Річард. - Ми стараємось запустити в роботу кожен шматочок деревини. Наша мета - повністю використовувати деревину без жодних деревних відходів. Це можливо. І особисто мене це найбільше турбує", - додає він.

Зараз компанія Річарда випускає широкий асортимент виробів з деревини - від будматеріалів до готових альтанок, дитячі майданчики, комори, загорожі, меблі та предмети інтер’єру.

"Ми можемо виготовити з дерева що завгодно, - зазначає Річард. - А коли мені кажуть, що це зробити неможливо, я відповідаю, що нам всього лиш знадобиться трохи більше часу".

Причиною успіху компанії є її здатність розпізнавати потреби клієнтів та зосереджуватись на їхньому втіленні.

"Ключ до нашого успіху — в тому, що ми уважно вислуховуємо наших клієнтів і завжди орієнтуємось на їхні потреби. Вони приходять сюди з ідеєю. Наше завдання - отримати якомога більше інформації для створення саме того продукту, який вони собі представляють", - каже пан Вігінк.

Річард використовує у своїй компанії традиційний, але вже трохи призабутий метод консервації натуральної деревини: «Це називається водним способом зберігання деревини. Ми кладемо круглий ліс у воду і залишаємо приблизно на рік. Вода видаляє з деревини цукри, тож та стає стійкою до пошкоджень комахами, а ймовірність її усадки та розширення зменшується", - пояснює він.

Коли колоди витягають з води, їх піддають подальшій обробці. Частина надходить на пилораму - її розрізають на балки та дошки потрібного розміру.

Пилорами, які вони використовували раніше, були неефективними, тому Річард звернувся до Wood-Mizer з проханням підібрати стрічковопилковий верстат, який задовольнятиме потреби компанії.

Wood-Mizer вивчив виробничий процес компанії та запропонував на вибір кілька верстатів, здатних покращити процес розпилювання деревини. Річард та його команда вибрали широкострічковий високопродуктивний деревообробний комплекс WB2000 з гідравлічною завантажувальною рампою, конвеєром відбору та сортувальними столами.

"Взагалі-то, ми купили набагато більший верстат, ніж планували. Ми дуже задоволені своїм вибором. WB2000 ріже великі та довгі колоди дуже швидко. Він також точний та простий у використанні. Але найбільше нам подобається у цьому верстаті, що ми можемо виготовляти на ньому дошки будь-якого розміру, і дуже точно випиляні. WB2000 завжди виручає нас", - каже Річард.

Оператори верстата WB2000 цінують комфорт та простоту роботи з машиною. Річард сміється, що вони постійно сперечаються, хто з них сьогодні працює на WB2000.

"Оператор керує всіма функціями верстата - процесом завантаження, розпилювання, відвантаження і сортування готового матеріалу - дистанційно з окремої кабіни. Він сідає у зручне крісло, відстежує весь процес на екрані, завдяки камерам спостереження і керує верстатом за допомогою двох джойстиків. Це дійсно цікава робота", - усміхається Річард.

З верстатом WB2000 продуктивність компанії Річард значно зросла, а вихід продукції з деревини - головна турбота Річарда - досяг максимуму . "Ми розпилюємо колоди діаметром до 95 см і довжиною близько 10 м. Зараз ми ріжемо 10-15 кубометрів круглого лісу в день, але відчуваю, що, коли ми звикнемо до верстата - ми використовуємо його тільки кілька місяців і все ще вчимось - будемо розпилювати значно більше ", - каже він.

Річард Вігінк дуже задоволений вибором верстата, а також сервісною підтримкою, яку отримує від Wood-Mizer. "Люди з Wood-Mizer встановили верстат і навчили нас, як на ньому працювати. Якщо у нас є запитання, при просто телефонуємо до Wood-Mizer, і нам завжди допомагають", - каже він.

"Я вважаю, що верстати Wood-Mizer — найкраще рішення для деревообробних компаній. Якість чудова, і у виробника накопичений великий досвід. Я довіряю Wood-Mizer", - каже Річард Вігінк.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.