• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

В Індонезії на зміну старим пилорамам приходить сучасне деревообробне обладнання

28 листопада 2019 р.

В Індонезії на зміну старим пилорамам приходить сучасне деревообробне обладнання

Ціни на деревину зростають, і тому ідея додаткової продукції з кожної колоди змусила цю індонезійську компанію модернізувати своє деревообробне виробництво.

Доддік Сулістіоно (Doddik Sulistiono) володіє деревообробною та меблевою фабрикою Citra Fajar Utama на Центральній Яві в Індонезії. Його компанія експортує пиломатеріал і меблі в Китай, Південну Корею і Тайвань.

"Ми розпилюємо сонокелінг (індійське рожеве дерево) і джаті (тик), - розповідає пан Сулістіоно. Ми виготовляємо різноманітні декоративні профілі, матеріал для гітар, ламіновані дошки і меблі".


Раніше на виробництві були задіяні традиційні вертикальні стрічкові пилорами. Коли ситуація на ринку почала змінюватись, і ціни на деревину пішли вгору, власник компанії задумався про модернізацію виробництва і протестував Wood-Mizer. Якість розпилювання, поверхня дошки і вихід продукції настільки вразили його, що він одразу придбав три верстати Wood-Mizer - один LT15 і два LX100.


Пан Сулістіоно пояснює: "Чому я перейшов на обладнання Wood-Mizer? Тому що деревина зараз коштує дуже дорого. Нам потрібно економити сировину отримувати більше продукції з кожної колоди, а ще нам потрібна краща якість поверхні дошки. Для нашого виробничого процесу верстати Wood-Mizer по-справжньому важливі".

"Ми змогли знизити виробничі витрати – вони суттєво впали після залучення верстатів Wood-Mizer. Завдяки тому, що точність розпилювання вища, а поверхня дошки гладка, нам більше не потрібно пропускати дошку двічі через стругальний верстат".На верстатах використовують пилки Wood-Mizer RazorTIP, призначенні для розпилювання твердих порід. Пан Сулістіоно дуже задоволений їхньою якістю. Як правило, одна пилку використовують упродовж двох годин, потім її замінюють на іншу, заточують та розводять, і наступного дня вона знову готова до роботи. Однією пилкою RazorTIP розпилюють приблизно 25-30 кубометрів деревини.


В Індонезії зараз ретельно стежать за процесами використання лісу і дбайливого ставлення до природних ресурсів. Деревина надходить з плантацій, що перебувають під управлінням місцевої та центральної влади, яка впровадила програму тривалого та невиснажливого лісовикористання – від малих до великих дерев

"У нас є великі дерева, - каже пані Сулістіоно. – І ми повинні берегти їх".

Завдяки тому, що технологія тонкого пропилу від Wood-Mizer економить сировину і береже ліс, в Індонезії працює вже багато верстатів Wood-Mizer.
 
"Ми вирішили купити ще один верстат LX100 і ще один LT15, а в майбутньому плануємо придбати LT40 або LT70, щоб наша продуктивність суттєво виросла завдяки процесу розпилювання".


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.