• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Бажаєте стати дилером Wood-Mizer? «MOST-Україна» запрошує нових партнерів

10 травня 2019 р.

Бажаєте стати дилером Wood-Mizer? «MOST-Україна» запрошує нових партнерів

У «MOST-Україна» діє три категорії дилерства: пункт продажу, авторизований дилер та авторизований сервісний центр.

- Ми постійно залучаємо тих, хто розділяє цінності Wood-Mizer: дбає про ресурси, прагне бачити в Україні якнайбільше виробництв європейського зразка, представляти американський бренд та будувати бізнес у перспективному промисловому секторі, - зазначає директор «MOST-Україна» Олександр Твердохліб. – Тож запрошуємо приєднатись до нашої великої дилерської родини.

Впізнати офіс дилера Wood-Mizer можна за єдиними корпоративним стилем. Дилери надають інформацію про модельну лінійку верстатів та інструменту, друковану продукцію, сервісне обслуговування пил формату ReSHARP та реалізовують продукцію Wood-Mizer

Окрім дилерських умов, звертаємо увагу на те, що діє програма лояльності для клієнтів Wood-Mizer.

- Ми пропонуємо для наших дилерів готову модель бізнесу, свою підтримку та можливість представляти відомий бренд деревообробного обладнання, долучитись до компанії з європейськими цінностями, - додає менеджер з роботи з дилерами Лариса Яцюк. – Ми відкриті до співпраці та готові прийняти вас до MOST-родини.

Бажаєте стати дилером Wood-Mizer та «MOST-Україна»? Хочете отримати вигідні умови клієнта Wood-Mizer? Встигніть долучитись до команди найкращих!

Детальне про умови співпраці для дилерів дізнавайтесь у менеджера з роботи з дилерами Лариси Яцюк, тел: 067-353-53-01.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.