• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

Як шкільний вчитель з Малайзії відкрив свою меблеву майстерню

30 січня 2019 р.

Як шкільний вчитель з Малайзії відкрив свою меблеву майстерню

Мохд Назмі живе разом зі своєю сім’єю неподалік від міста Kota Bharu в Малайзії. Він – шкільний вчитель і одночасно тесля. Назмі дає друге життя деревині, яку в іншому випадку спалили б. Він виготовляє та продає меблі для місцевої общини. Завдяки інвестиції в стрічкову пилораму Wood-Mizer LT15, чоловік виявив цілу нішу у виробництві.

«Я вже 10 років навчаю у школі англійської мови, - розповідає Назмі. – Десять років тому я нічого не знав про деревину. І не уявляв, як працює пилорама. Та мав трохи сміливості, цікавився деревиною, і вирішив щось робити в цьому напрямку. Все починалось як хобі. Звісно, я й уявити не міг, що все зайде так далеко!»


«Пилорама дає можливість заробляти гроші, щоб дбати про дітей і жити таким життям, якого прагнеш. Думаю, що з таким верстатом можна працювати по кілька годин на день у додаток до основної роботи, і це дасть додатковий дохід для сім’ї.

«Мій головний продукт – прості меблі та стільниці. Інколи виготовляю для друзів та знайомих пиломатеріал на замовлення. Обідній стіл коштує приблизно RM 3,000 - 4,000. А я вже виготовив і продав більше десятка».

«Розпилюю колоди на своєму верстаті LT15. Люблю цю пилораму за те, що вона може розпилювати будь-яку деревину. Після того, як розрізав колоду на LT15, стругаю дошки на верстаті MP150, який встановлений просто на станині моєї пилорами. З MP150 можна виготовити і профільований пиломатеріал і просто гладкі дошки. Тож роботи після цих верстатів залишається зовсім небагато: трошки шліфування, потім покриття і - готово! З верстатом LT15 я можу працювати самостійно. Мені не треба наймати помічника, я все роблю сам».


«Інколи я виготовляю обідні столи, книжкові полиці та великі ліжка. Також стійки для взуття та вулики. Я зробив 50-60 вуликів для мого друга».

Щоб розпиляти деревину тембусу, Назмі використовує стрічкову пилку DoubleHARD від Wood-Mizer, яку вважають універсальною пилкою.

«Це – чудова пилка. Вона розпилює будь-яку деревину. DoubleHARD і за ціною дуже хороша, і справляється і з твердими, і з м’якими породами».

«Кожен раз, коли розпилюю деревину, роблю фотографії і викладаю на своїй сторінці у Facebook і на вебсайт моєї компанії Tembusu Woodworks. Люди проглядають сторінку, і, якщо їх це зацікавило, контактують зі мною».


«Хочу порадити людям, у яких є схожа мрія, - каже Назмі, - якщо є мрія, просто зробіть це. Спитайте поради у своїх батьків, дружини. Але найголовніше – це ви самі і ваш намір – хочете ви цього чи ні».

«Це може бути ризиковано. Та, якщо ви, плануючи, думаєте в першу чергу про ризик, то ніколи не почнете. Треба думати позитивно. Ризик є завжди. Але сконцентруватись треба на русі вперед».


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись