• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

Що потрібно знати про стрічкові пили Wood-Mizer DoubleHARD

10 серпня 2017 р.

Що потрібно знати про стрічкові пили Wood-Mizer DoubleHARD

Широко застосовувані стрічкові пили Wood-Mizer DoubleHARD мають репутацію одного з найнадійніших та найякісніших інструментів у галузі. Пили DoubleHARD носять таку назву, тому що компанія Wood-Mizer використовує для їхнього виробництва високоякісний сталевий сплав та загартовує кожен зуб методом електромагнітної індукції. У результаті виходить міцна надійна пила, яка забезпечує вдвічі більшу міцність та вдвічі довший термін служби між заточуваннями у порівнянні з пилами, виготовленими зі стандартної вуглецевої сталі.

Є причина, чому пила DoubleHARD така особлива і є однією з найбільш популярних у галузі. Леза DoubleHARD міцні, довговічні, вони не рвуться передчасно. Кожен зуб точно розводять з допомогою комп’ютерного обладнання та повністю проточують абразивним кругом CBN, який має форму профілю зуба. Всі пили Wood-Mizer перевіряють на якість у понад 100 тестах, починаючи від вибору сировини та закінчуючи фінальним заточуванням.

Випустивши за свою історію більше 75 000 стрічкових пилорам, які зараз працюють у 130 країнах, Wood-Mizer інвестував в розробку геометрії стрічкових пил, щоб забезпечити успіх у розпилюванні будь-якої деревини всюди у світі. Пили DoubleHARD виготовляють у різних варіантах ширини, товщини і профілю зуба для вирішення і універсальних, і специфічних завдань деревообробки – мерзлої чи сучкуватої деревини, м’яких або твердих порід, а також у всіх випадках, коли важлива економія сировини завдяки тонкого пропилу.

Профіль зуба 4/32
Найменший кут захвату у 4 градуси добре підходить для розпилювання мерзлої сировини, щільних твердих порід або сучкуватих м’яких порід.


Профілі зуба 7/34 та 7/39
Збільшений пазух зуба цієї пили виносить більше тирси та підходить для розпилювання твердих порід з великою швидкістю на верстатах з підвищеною потужністю двигуна.


Профіль зуба 9/29
Ідеальна пила для використання на верстатах з двигунами низької потужності, коли потрібно розпиляти мерзлу деревину, тверді породи, тонкомір або колоди, які промерзли нерівномірно.


Профіль зуба 10/30
Найпопулярніший профіль зуба для універсального використання. Підходить для розпилювання твердих порід, таких як дуб, бук, вишня, горіх, клен та тополя.


Профіль зуба 13/29
Найбільший кут захвату у 13 градусів призначений для розпилювання м’яких волокнистих і смолистих хвойних порід, таких як сосна, ялина.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись