• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

Ноїв Ковчег в натуральну величину збудовано в американському парку розваг

9 листопада 2016 р.

Ноїв Ковчег в натуральну величину збудовано в американському парку розваг

Макет Ноєвого Ковчегу став найбільшою у світі каркасною будовою, зробленою із застосуванням сучасних технологій деревообробки.

155 метрів в довжину, 26 метрів в ширину і 28 метрів у висоту - 7 липня 2016 року будівництво Ноєвого Ковчега завершено! Компанія Colorado Timberframe виявилася єдиним підрядником, здатним спроектувати і побудувати такий грандіозний дерев'яний каркас, використовуючи при цьому невелику сучасну пилораму і спеціалізований верстат з ЧПУ.

Проект Ноїв Ковчег вже визнаний найбільшою в світі каркасною дерев'яною структурою: для його будівництва знадобилось 7,300 кубометрів пиломатеріалу. Півтора футбольних поля в довжину, цей Ковчег біблійного масштабу дорівнює за обсягом 500 вантажівкам з причепами і складається з трьох рівнів для експонатів і ресторану на 1600 відвідувачів на верхній палубі. Максимально Ковчег вміщує 10,000 чоловік, хоча організатори планують обмежити кількість відвідувачів до 3,000 одночасно.


Проект вартістю 100 мільйонів доларів зайняв трохи більше півтора року. Щоб вкластися в графік, Colorado Timberframe звернулись до додаткових підрядників, перейшли на тризмінну роботу при 6-ти денному робочому тижні – і в такому режимі робота тривали увесь рік. Всього 25 співробітників працювали в майстерні в Денвері, виготовляючи компоненти каркасу, в той час як 10 інших працівників збирали каркасну конструкцію на місці в штаті Кентуккі, поряд із запрошеними 75 майстрами-теслями з громади Емішів.


Дві сучасні технології деревообробки виявилися життєво важливими для цього проекту. По-перше, стрічкова пилорама Wood-Mizer LT15, яка є найменшою моделлю з ряду Wood-Mizer. Вона випилювала бруси перерізом 60х60 см і довжиною до 12 метрів, необхідні для каркасу. Потім в пиломатеріалі висвердлювались шипи, суглобові з'єднання і різні види поглиблень для стикування дерева зі сталевих пластин. Ці операції виконував CNC-верстат K2I німецької фірми Hundegger. На місці складання каркасу працював ще один мобільний стрічковий верстат Wood-Mizer LT40, який доводив до потрібно розміру пиломатеріал, якщо це було необхідно.
Одним з найбільш вражаючих елементів конструкції ковчега є опорні колоди, що досягають майже метра в діаметрі біля основи висотою 15 метрів. Близько третини цих колод є уражені жучком стовбури дерев, які залишилися після проріджування лісів. Парк атракціонів Ark Encounter відкрився для публіки 7 липня 2016 в місті Уільямстаун, штат Кентуккі. Очікується, що в перший рік його відвідають понад один мільйон чоловік.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись