• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

Додайте стругальний верстат до своєї пилорами та отримайте доступ до нових ринків збуту

16 січня 2019 р.

Додайте стругальний верстат до своєї пилорами та отримайте доступ до нових ринків збуту

Від розпилювання сирих колод до стругання заготовок та виготовлення вагонки – шотландець Сенді Крук виконує все це сам за допомогою обладнання Wood-Mizer.

В Шотландії на периферії Единбурга живе Сенді Крук (Sandy Crook). Він тільки-но звільнився з основної роботи, щоб зайнятись тим, що справді подобається – розпилювати деревину і перетворювати її у готову продукцію. З пилорамою Wood-Mizer і новим стругально-профілювальним верстатом MP360, він може присвятити себе цьому заняттю, виконуючи всі операції самостійно.

Останні 17 років Сенді керував успішним бізнесом з догляду за деревами. Тепер він звільнився і хоче побудувати собі будинок серед зелених пагорбів на захід від Единбурга.

«На роботі я використовував різне обладнання – дробилки, подрібнювачі кори, заточні пристрої, різноманітні верстати. Але настав час, коли все це набридло, особливо паперова робота і бюрократія, - розповідає Сенді. – Це було занадто нудно і не дуже приємно. Тому я звільнився, купив собі пилорами і тепер роблю те, що подобається»

У Сенді є мобільний стрічковий верстат LT40, а також велика пилорама WM1000, яка розпилює дуже масивні колоди. Обидва верстати від Wood-Mizer.

«На WM1000 можна різати пиломатеріал для стільниць, - каже Сенді. – Крім того, у мене мобільна пилорама LT40, щоб розпилювати колоди на замовлення клієнтів. І зовсім недавно я купив стругально-профілювальний верстат MP360 від Wood-Mizer», - каже Сенді.

МР360 стругає та профілює матеріал з усіх чотирьох сторін за один прохід, а ці операції – необхідний етап у виготовленні готових виробів з необроблених пиломатеріалів. Раніше у Сенді в майстерні не було такої можливості.

«З’явились замовлення на столи і вагонку. Я почав шукати стругальні верстати в інтернеті і виявив, що МР360 виконує всі операції, які мені потрібні».

Найбільше Сенді сподобалось, наскільки МР360 простий в роботі та легко переналаштовується на виготовлення різної продукції.

«Я не хотів би витрачати по півдня на налаштування верстата, щоб потім півгодини на ньому працювати, - каже Сенді. – А на верстаті MP360 можна за хвилину простругати велику заготовку і на виході отримати вагонку. Замінити ножі на стругальні голові займає хвилин десять. То верстат легкий в роботі і до того ж компактний».

«Клієнти приїжджають і вибирають колоди з тих, які поскладані у мене у дворі, - каже Сенді. – Я сам зрубав всі ці дерева і тому знаю історію кожного стовбура. Потім завантажую вибрану колоду на пилораму WM1000 і випилюю брус, який потім розпускаю на пилорамі LT40 і обробляю на стругально-профілювальному верстаті МP360. Ось з цим останнім верстатом я отримав вихід на більш ємкий ринок, і тепер можу винувати все: від звалювання дерев до випуску готової продукції з деревини.

Сенді планує побудувати собі дім поряд з майстернею. І стругальний верстат МР360 йому дуже згодиться.

«Я проектую дім сам і роблю його ззовні і всередині цілком з деревини, - каже Сенді. – Все буде з дерева – вікна, плінтуси, сходи. В мене багато колод в’яза, тому підлога, швидше за все, буде з цього дерева. Дім буде абсолютно унікальний».Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись