• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

Дві деревообробні лінії WM4000 від Wood-Mizer замінюють чотири пилорами LT40 з запасом потужності

27 березня 2019 р.

Дві деревообробні лінії WM4000 від Wood-Mizer замінюють чотири пилорами LT40 з запасом потужності

Чеський виробник пиломатеріалів забезпечує 20-річне зростання об’ємів виробництва, спочатку додаючи по одній пилорамі LT40, а потім замінив її індустріальним лініями WM4000.

«Двадцять років тому ми купили нашу першу пилораму - Wood-Mizer LT40, - розповідає Мирослав Чекал, власник підприємства. – Поступово за ці роки ми докуповували верстати цієї серії, і у підсумку у нас було шість верстатів LT40, які працювали щоденно».

Компанія Мирослава є чудовим прикладом того, як деревообробний завод може стабільно рости, інвестуючи за необхідністю в обладнання, нарощуючи виробничі потужності та не надто ризикуючи з одночасною великою інвестицією. Незважаючи на те, що в компанії працювало шість деревообробних верстатів, Мирослав виявив, що йому все ще необхідно збільшити продуктивність. Тому вирішив перейти на вищий рівень та придбати деревообробну лінію Wood-Mizer WM4000.

«WM4000 замінив два LT40, і продуктивність виросла», - каже Мирослав.

Після впровадження нової промислової лінії, кількість замовлень продовжувала зростати, тому Мирослав додав ще одну лінію WM4000.

«Ми переробляємо дуб і тополю. З тополі виготовляємо пиломатеріали для виробників трун, а з дуба – будматеріали, в основному, на експорт, і цей ринок швидко росте», - зазначає Мирослав.

«Коли ми захотіли придбати другу лінію WM4000, виникла проблема: наш виробничий цех побудований таким чином, що було неможливо встановити стандартну конфігурацію WM4000. Нам був потрібен верстат зі зворотним потоком матеріалу», - каже пан Чекал.
Мирослав звернувся до представника Wood-Mizer в Республіці Чехія, щоб з’ясувати, чи може Wood-Mizer знайти вихід, вдавшись до нестандартного рішення. «З першого дня, коли в нас тільки з’явився LT40, ми отримали не тільки прекрасний верстат, а й найкращий сервіс. Люди з Wood-Mizer завжди доступні телефоном і готові відвідати нас особисто для навчання чи поради. Тому я був впевнений, що можу зв’язатись з ними, щоб вирішити нашу проблему», - каже Мирослав.

І він не розчарувався. Інженери Wood-Mizer розробили конструкцію лінії WM4000 з врахуванням особливостей цехового простору. «Wood-Mizer виготовив WM4000 під потреби нашого приміщення, обладнавши верстат зворотним гідравлічним завантаженням колод». У доповнення Мирослав замовив крайкорізний верстат EG300 з функцією багатопила, що ще збільшило продуктивність лінії.

Ці зміни вирішили виробничі завдання, які ставив Мирослав. «Зараз ми виробляємо 1500 кубометрів продукції на місяць, - розповідає Чекал. – Кожна з двох деревообробних ліній WM4000 виробляє 500 кубометрів пиломатеріалу, і ще 500 кубометрів виготовляють два верстати LT40, які у нас залишились».

Перехід на промислові пилорами Wood-Mizer призвів до значної економії трудовитрат, зниженню витрат на пилки і на технічне обслуговування. «Завдяки залученню двох WM4000 наші потреби в робочій силі зменшились з десяти робітників до шести в цеху розпилювання. Тепер у нас менший розхід пилок, запчастин і менше відходів. Споживання енергії в нас залишилось приблизно на тому ж рівні», - підраховує Мирослав.

Мирослав Чекал дуже задоволений цими інноваціями на виробництві, і навіть зараз він думає про додаткові верстати, які потрібні йому, щоб йти в ногу з ринком. «Наші верстати вже працюють по 10 годин на день, і вони можуть більше, але ми просто не хочемо працювати по 16 годин на день!». Він впевнений, що наступною інвестицією знову стане верстат Wood-Mizer, який розширить асортимент продукції.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись