• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

29 липня 2018 р.

Власник верстата Wood-Mizer виготовив свій перший кухонний стіл

Розкішний кухонний стіл з білого дуба та грецького горіха отримав більше 1500 голосів в онлайн-голосуванні та зробив свого творця Натана Елліота переможцем конкурсу Wood-Mizer.

Тільки коли прилаштував кришку на основу столу, Натал Елліот, власник верстату Wood-Mizer з США, усвідомив результат своєї важкої роботи. «Взагалі-то я зазвичай виготовляю і продаю пиломатеріали. Я ще жодного разу не робив щось з них власноруч», - каже Натан, отямлюючись від потрясіння.

Власна пилорама Wood-Mizer зіграла важливу роль у цьому проекті. Натан самостійно вибрав колоди та розпиляв їх на дошки для свого першого досвіду у створенні меблів.

Виготовлений у рустикальному стилі, стіл з кришкою з білого дуба і з чорними ніжками з деревини горіха, виглядає неймовірно.

«Після того, як я розпиляв колоди на заготовки потрібного розміру, майже 90% столярної роботи я виконав тільки ручними інструментами, - розповідає Натан. – Це був мій перший великий проект у столярній справі».

Стіл Натана припав до душі публіці і виборов премію «Народний вибір» в конкурсі Wood-Mizer у 2017 році – за нього онлайн проголосували понад 1500 людей. Друзі Натана, звичайно, знали, що у нього є пилорама Wood-Mizer, але дуже здивувались, коли побачили нове творіння. Завдяки цьому проекту і несподіваній популярності, деревообробний бізнес Натана пішов вгору: він отримав замовлення на меблі, причому, спочатку від своєї дружини.

Селянський рустикальний стиль набирає популярності. Незважаючи на показну простоту, майстри відточують ці форми і свої навички роками. А процес «З деревини – до готової продукції» справді особливий. «Кожен може купити готовий пиломатеріал, але випиляти з колоди необхідні заготовки для спеціального проекту – це не кожному під силу», - каже Натан.

Автор: Саманта Александер

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись