• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

Зв'язатися online


Останні новини

Представник Wood-Mizer висадив 3,5 тисячі дубів

Представник Wood-Mizer висадив 3,5 тисячі дубів

MOST-Україна вкотре долучилась до акції Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках» спільно з Українською асоціацією деревообробного обладнання та...
Виставка «Деревообробка-2018», Львiв, 22-25 травня

Виставка «Деревообробка-2018», Львiв, 22-25 травня

Низку нових верстатів Wood-Mizer представить вашій увазі MOST-Україна на виставці «Деревообробка» 22-25 травня. Оглянути та протестувати їх можна буде на відкритому майданчику...
Шукаєте нову пилораму? Замовте і отримайте знижку 10% і додатково 5%

Шукаєте нову пилораму? Замовте і отримайте знижку 10% і додатково 5%

Під час весняної промоції на популярні стрічкові верстати Wood-Mizer ви отримуєте 10% знижку на базову модель пилорами із серій LT10, LT15, LT20, LT40 та LT70 і додатково 5% на...
Детальніше ...

Історії

Французи чинять по-своєму

26 лютого 2017 р.

Французи чинять по-своєму

Будучи новачком у розпилюванні деревини, хлопець із півдня Франції вирішив діяти всупереч порадам та рекомендаціям – і зумів досягти успіху! Електрик за професією, Ніколя з маленького містечка Манд на півдні Франції, уперше замислився над кар'єрою мобільного розпилювача лісоматеріалів у 2000 році, коли відвідав місцеву виставку й уперше побачив стрічкову пилораму Wood-Mizer. За рік до цього ураган поламав і вирвав з корінням незліченну кількість дерев у його місцевості, тож, коли він побачив верстат Wood-Mizer, одразу ж оцінив потенціал такого обладнання.

Минуло вісім років. Ніколя ніколи не забував про свою ідею, однак у червні 2008-го настав день, коли зірки зійшли на небокраї його кар'єри. У цей момент він працював у службі управління відходами й був за кермом сміттєвоза, аж раптово зрозумів – зараз або ніколи! У цей день він звільнився з державної служби й розпочав власний бізнес – лісопиляння.

Порівнявши різні стрічкові пилорами, що їх пропонували на ринку, Ніколя зупинив свій вибір на мобільній стрічковій пилорамі Wood-Mizer LT70. Про всяк випадок він домовився про зустріч і поїхав до іншого розпилювача з пилорамою Wood-Mizer, аби переконатися, що вийшов на правильний шлях. Верстат LT70 виявився простим в освоєнні й інтуїтивно зрозумілим у використанні, однак потрібно було близько року практики, щоб відчути себе професіоналом у різанні деревини й загостренні стрічкових пилок.

Від самого початку Ніколя хотів придбати найбільший і кращий верстат.

«Я взяв найбільшу мобільну стрічкову пилораму з тих, які випускає Wood-Mizer. Це LT70 з електронною системою керування AccuSet, у якій зберігаються параметри розпилювання, і гідравлічною системою для маніпуляцій колодами».

Wood-Mizer звичайно рекомендує новачкам менші пилорами, щоб вони мали можливість не тільки навчитися розпилювати, а й з'ясувати, які пиломатеріали потрібні на ринку. Ніколя вирішив вчинити навпаки!

Працюючи самостійно в лісі, він може напиляти 8–10 м3 деревини за день, а з помічником – до 15 м3. Коли Ніколя приїжджає з пилорамою до клієнта, зазвичай клієнт допомагає знімати готові пиломатеріали з пилорами, що суттєво підвищує його денну продуктивність.

«Наш департамент Лозер, – розповідає Ніколя, – один з найбільш лісистих, але водночас малонаселених районів Франції. Це означає, що в середньому на квадратний кілометр тут дуже мало людей і багато лісу. Раніше тут працювали старі лісопиляльні компанії, але змушені були піти, і тому я відчув, що у мене може вийти. Тут є дороги, і привезти мою пилораму до клієнта дешевше, ніж перевозити колоди, які потрібно розпиляти».

Клієнти Ніколя – на 75% фермери, інші 25% – власники лісів, і для них економічно вигідно замовляти послуги мобільної пилорами.

«Краща частина моєї роботи – це дружні стосунки із клієнтами. За ті сім років, що працюю розпилювачем, я зустрів багато людей, і всі вони знають мене як мсьє Valdo Mobile Sawmill».

Одна з переваг верстата LT70, на думку Ніколя, полягає в тому, що він використовує вузьку стрічкову пилку для різання деревини. До того ж це підвищує вихід готової продукції з колоди, а самі пилки у кілька разів дешевші, ніж традиційно використовувані в сфері лісопиляння у Франції.

Зі своєю стрічковою пилорамою Ніколя розгорнув успішний бізнес, пропонуючи мобільні послуги з розпилювання колод і торгуючи готовими пиломатеріалами. Він випилює й продає різну продукцію – дошки, заготовки для столярних робіт, вагонку. Звичайно він працює з такими породами деревини, як дуб, сосна, каштан, бук, ялина, модрина й осика.

Киріл ГАРНЬЄ
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x
Детальніше ...

Журнал

Детальніше ...

Відео

Розпилювання льоду

Розпилювання льоду

Незвичайна ідея для розпилювання: креативний голландський байкер розрізає лід на верстаті Wood-Mizer.

Маленька пилорама Wood-Mizer LT10 розпилює величезну колоду кипариса

Маленька пилорама Wood-Mizer LT10 розпилює величезну колоду кипариса

З цього кипариса роблять гітари Фламенко. Іспанська фабрика MADINTER спеціалізується на деревині для музичних інструментів.

Що робити з конфіскованою деревиною?

Що робити з конфіскованою деревиною?

На Філіппінах знайшли цікаве рішення і припинили нелегально заготовлену деревину на 146.000 стільців для шкіл.

Як працює стругальний пристрій MP100 від Wood-Mizer

Як працює стругальний пристрій MP100 від Wood-Mizer

Погляньте, як можна виготовляти стругані дошки та профільований брус зі стругальною головою MP100, яка встановлюється на станину пилорами LT15.

Фільм «Наша зелена планета» виграв дві нагороди на конкурсі ООН

Фільм «Наша зелена планета» виграв дві нагороди на конкурсі ООН

Погляньте, як люди в Африці, Азії та Європі вирішують глобальні проблеми сталого використання лісу з допомогою пилорам Wood-Mizer.

Як сімейна палетна фабрика працює в Америці

Як сімейна палетна фабрика працює в Америці

Прогляньте відео-тур на виробництво дерев'яних піддонів, яке випускає 3000 палет на день.