• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

Зв'язатися online


Останні новини

Посол Америки відвідала Wood-Mizer в Україні

Посол Америки відвідала Wood-Mizer в Україні

У межах робочої поїздки на Тернопільщину Надзвичайний та Повноважний посол США в Україні Марі Йованович відвідала головний офіс ексклюзивного представника Wood-Mizer...
Представники лісових господарств відвідали завод Wood-Mizer

Представники лісових господарств відвідали завод Wood-Mizer

В межах проекту «Майбутнє переробляння деревини у твоїх руках» близько чотирьох десятків професіоналів з Державного агентства лісових ресурсів та лісових господарств України з...
Біметалеві пили BiMETAL Extreme від Wood-Mizer

Біметалеві пили BiMETAL Extreme від Wood-Mizer

Леза BiMETAL від компанії Wood-Mizer призначені для високопродуктивного розпилювання деревини в промислових масштабах.

Детальніше ...

Історії

22 листопада 2017 р.

Нелегальну деревину − на шкільні парти

Багато країн нині борються з незаконними рубками деревини. У Філіппінах знайшли унікальний і економічний спосіб вирішення цієї проблеми, в якому задіяли стрічкові пилорами Wood-Mizer.

У XX столітті внаслідок безконтрольного вирубування дерев Філіппіни втратили більшість прекрасних лісів. Нещодавно уряд запровадив нову політику, що зупинила тенденцію до зникнення лісового покриву, але ліси, що залишилися, як і раніше перебувають під загрозою через незаконне вирубування.

Коли дерева вирубують нелегально, а лісоматеріали контрабандою вивозять в інші країни, це означає, що філіппінський народ втрачає власне природне багатство.

Протягом останніх кількох років Філіппіни доклали чимало зусиль для припинення незаконних рубок. Спостереження з повітря й з водних шляхів допомагає визначити, де відбувається підозріла діяльність, а контрольно-пропускні пункти на дорогах призначені для виловлення перевізників-контрабандистів. У результаті незаконно заготовлену деревину конфіскують, а винних притягають до відповідальності.

Завдяки таким заходам з 2010 по 2014 рік було вилучено близько 66 тис. м3 високоякісної деревини.

Конфісковану деревину зберігали по всій території Філіппін, як правило, недалеко від того місця, де її перехопили. Колоди лежали на відкритому повітрі, під дощем, що, зрештою, призвело б до гниття й втрати деревного матеріалу. Це ненормально, коли такий цінний ресурс пропадає саме під час процедур, запроваджених урядом на користь суспільству.

Посадові особи мусили розв’язати проблему: що робити з розкиданими по всьому острові чималими запасами високоякісної деревини, аби запобігти її псуванню? І вони придумали, як використовувати ці колоди з користю.

На той час державні школи на Філіппінах потребували 2,5 млн стільців. У 2010 році у країні стартував проект, відповідно до якого вилучені урядом колоди стали матеріалом для виробництва шкільних парт і стільців.

З 2011 року виготовлено більш ніж 146 тис. комплектів шкільних меблів, а 369 шкільних будинків були відремонтовані з використанням конфіскованих лісоматеріалів.

Після того, як проект з виготовлення парт ухвалили, вирішили придбати п'ять перевізних стрічкових пилорам Wood-Mizer. Зараз їх задіяно вже десять, і вони працюють по всій країні. Верстати привозять у місця, де зберігають незаконно вирубану деревину, і там, одразу біля дороги або в лісі, стрічкові пилорами Wood-Mizer розпилюють колоди на дошки.

За матеріалами Bethany FaubionPrint

Name:
Email:
Subject:
Message:
x
Детальніше ...

Журнал

Детальніше ...

Відео

Два брати в Італії працюють на мобільній дизельній пилорамі LT40

Два брати в Італії працюють на мобільній дизельній пилорамі LT40

Вони їдуть зі свою пилорамою в місця, де складовані колоди, які потрібно розпиляти, і таким чином допомагають своїм клієнтам зекономити гроші на транспортуванні колод.

Пилорами Wood-Mizer розпилюють деревину для реставрації древніх...

Пилорами Wood-Mizer розпилюють деревину для реставрації древніх...

Священний економ Еміл Якимов розповідає про реставрацію монастиря Варовітец в болгарському місті Ентрополі.

Розпилювання льоду

Розпилювання льоду

Незвичайна ідея для розпилювання: креативний голландський байкер розрізає лід на верстаті Wood-Mizer.

Маленька пилорама Wood-Mizer LT10 розпилює величезну колоду кипариса

Маленька пилорама Wood-Mizer LT10 розпилює величезну колоду кипариса

З цього кипариса роблять гітари Фламенко. Іспанська фабрика MADINTER спеціалізується на деревині для музичних інструментів.

Що робити з конфіскованою деревиною?

Що робити з конфіскованою деревиною?

На Філіппінах знайшли цікаве рішення і припинили нелегально заготовлену деревину на 146.000 стільців для шкіл.

Як працює стругальний пристрій MP100 від Wood-Mizer

Як працює стругальний пристрій MP100 від Wood-Mizer

Погляньте, як можна виготовляти стругані дошки та профільований брус зі стругальною головою MP100, яка встановлюється на станину пилорами LT15.