• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Wood-Mizer підтримує кінний спорт в Україні

27 листопада 2017 р.

Wood-Mizer підтримує кінний спорт в Україні

Здоровий спосіб життя і підтримка спорту – важлива складова філософії Wood-Mizer. Працівники беруть участь у пробігах, марафонах, ралі, грають у футбол, займаються кінним спортом.

З ініціативи ексклюзивного представника «МОSТ-Україна» Wood-Mizer долучився до організації кінного турніру в Україні. Компанія виступила спонсором нагород престижних міжнародних змагань з конкуру Butenko Stable Cup CSN***, у якому взяли участь кілька десятків кращих спортсменів України у трьох категоріях: діти, аматори та професіонали. Учасники змагались за кубок з гордою назвою Wood-Mizer.


Захищав помаранчеві кольори Wood-Mizer тандем кандидата у майстри спорту Дениса Галакуца та вихованки кінного клубу Baykov Resort & Horses Club Повісті. Цей дует став двічі золотим, виборовши перші місця у двох заїздах. Вітаємо Дениса Галакуца, Повість та їхнього тренера Михайла Ревуцького з перемогами та бажаємо не зупинятись на досягнутому та здобувати нові перемоги.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.