• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Wood-Mizer виводить на український ринок широкострічкову пилораму WB2000

23 серпня 2017 р.

Wood-Mizer виводить на український ринок широкострічкову пилораму WB2000

На виставці LISDEREVMASH у Києві 26-29 вересня представник Wood-Mizer компанія «MOST-Україна» покаже нову промислову деревообробну установку WB2000 на базі широкої стрічкової пили.

Вперше широкострічкові верстати Wood-Mizer WB2000 з’явились в 2016 році і з того часу вони почали працювати на деревообробних підприємствах п’яти континентів. Україна була однією з перших європейських країн, де деревообробники закупили і почали використовувати цю технологію. А у 2017 році дві нові версії верстата WB2000 - PRO та ЕС (ECONOMIC) – були запущені у виробництво.

Нові версії PRO и EC створюють для деревообробних компаній великій вибір за функціональністю та ціною. Верстат WB2000 можна використовувати як брусуючу установку першого ряду або як деревообробний вузол на існуючих лініях обладнання для розпилювання колод нестандартних розмірів або виготовлення пиломатеріалів за специфікаціями замовників, що верстат WB2000 робить дуже ефективно. Завдяки різній комплектації гідравлічної системи, різним довжинам станини, верстат WB2000 легко підлаштувати під конкретні завдання виробництва і розпилювати колоди м’яких, твердих та тропічних порід великих діаметрів довжиною від 2,4 м до 12 м.

Міцна конструкція верстата WB2000, мінімум техобслуговування та ефективне розпилювання деревини – основні риси цього інноваційного обладнання. Верстат WB2000 використовує або стрічкову завширшки 75 мм, або стелітовану пилу завширшки 100 мм. Використання пили завширшки 75 мм робить розпилювання деревини на WB2000 економним з погляду затрат на підготовку пили, яку в цьому випадку можна виконувати на звичайних заточувальних та розвідних пристроях Wood-Mizer.

Міцна станина призначена для розпилювання колод вагою до 6 тонн. Усі гідравлічні пристрої: затиски колоди, ланцюгові перевороти, привідні домкрати, бокові упори та кінцеві зажими - виконані у вигляді окремих модулів, які можна встановити на станині у тих місцях, де це необхідно. Є можливість вибрати потужність гідравліки.

Щоб покращити огляд зони розпилювання, процесу завантаження та позиціонування колоди на станині, верстат WB2000 обладнаний системою відеокамер. Загалом можна встановити до чотирьох відеокамер, зображення з яких система моніторингу виводить на екран оператора. Це дозволяє оператору спостерігати весь процес розпилювання дистанційно з пульта управління.

Запрошуємо відвідати стенд Wood-Mizer на відкритому майданчику Міжнародного виставкового центру за адресою: Київ, Броварський проспект, 15 з 26 до 29 вересня. Оцініть нову технологію деревообробки WB2000 від Wood-Mizer у дії!Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.