• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

20 листопада 2017 р.

Новий двопильний крайкоріз EG100 від Wood-Mizer для малого і середнього бізнесу

Wood-Mizer виводить на ринок новий поздовжньо-обрізний верстат EG100 з двома циркулярними пилами и электродвигуном потужністю 5,5 кВт або 7,5 кВт.

«Це економне рішення та прекрасне доповнення до пилорами малої або середньої потужності, такої, як, наприклад, LT10, LT15, LT20, - каже комерційний директор заводу Wood-Mizer в Польщі пан Кшиштоф Кропідловскі. – Крайкоріз – один із найпростіших способів збільшити продуктивність деревообробного верстата, а з EG100 ця мета досягається за невеликі гроші». Цей крайкоріз переробляє дошки завтовшки до 50 мм і завширшки до 520 мм в обрізну дошку завширшки до 300 мм.

Стандартна комплектація включає дві циркулярні пили, одна з яких зафіксована на валу, а положення другої регулюється. Відстань між пилами встановлюється вручну. Подача та знімання дошки виконується стрічковим конвеєром з верхніми притискними вальцями.

На замовлення крайкоріз EG100 може бути обладнаний бензиновим двигуном потужністю 14 к.с.

Повна специфікація поздовжньо-обрізного верстата EG100 від Wood-Mizer – на цій сторінці.

Новий EG100 доповняє пропозицію крайкорізів від фірми Wood-Mizer, де є моделі EG250, EG300 і EG350, а також промислові крайкорізи TITAN. Найбільш популярним зараз є крайкоріз EG300, тому що за необхідності його можна легко переналаштувати на багатопил з п’ятьма циркулярними пилами.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.