• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

18 грудня 2017 р.

Навчальний центр Wood-Mizer – шлях до освіти європейського зразка

Триває співпраця «МОSТ-Україна» та Національного університету біоресурсів і природокористування щодо будівництва надсучасного навчального центру дуальної освіти, який на базі обладнання Wood-Mizer готуватиме операторів усіх необхідних деревообробних верстатів. Проект реалізовується за підтримки Української асоціації деревообробного обладнання.

За сприяння «МОSТ-Україна» та УАДО студенти цього вишу разом з викладачами вже побували на заводі Wood-Mizer у Польщі та мали змогу не тільки оцінити обладнання у дії, а й простежити за процесом його виробництва. Повернулись дуже мотивованими та натхненними.

- Ми часто говоримо про те, що саме брак кваліфікованих кадрів, є тою перепоною, яка заважає деревообробній галузі України розвиватись швидше, - коментує генеральний директор «МОSТ-Україна» Олександр Твердохліб. – Бракує людей, бракує практики. Наш проект створений для того, щоб вирішити цю проблему.

Проект навчального центру передбачає аудиторію для інструктажу, розраховану на 25 осіб, та лабораторію, укомплектовану обладнанням Wood-Mizer, яка дозволятиме студентам практикуватись у ремеслі під час навчання. Спочатку робитимуть наголос на підготовці операторів стрічковопилкових верстатів та фахівців з підготовки інструментів, а згодом у центрі опановуватимуть навички необхідні верстатникам усіх деревообробних верстатів, яких потребує ринок.

- Співпраця влади, бізнесу та освітніх закладів, як на мене, необхідна запорука успіху галузі, - додає Олександр Твердохліб. – Перші забезпечують реформи та сприяння, другі – ресурс для реалізації проектів, а треті постачають і першим, і другим спеціалістів найвищої кваліфікації. Потрібно допомагати один одному, щоб отримувати найкращий результат, адже така співпраця відкриває необмежені перспективи.

Навчальний центр укомплектують усім необхідним обладнанням за останнім словом техніки – від стрічкових пилорам до інструменту для обслуговування пил, щоб забезпечити максимально якісну підготовку для студентів-деревообробників.

Впровадження такого масштабного проекту потребує багато зусиль, тому «МОSТ-Україна» шукає партнерів – спонсорів, чия допомога знадобиться на всіх етапах реалізації – від юридичного супроводу до підготовки комунікацій, будівництва та введення в експлуатацію. Сподіваємось на вашу підтримку та співпрацю.

Орієнтовний термін виконання проекту – 2018 рік.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.