• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

Регулювання гідравлічної контактної стрічки і бронзового контактного блоку

27 листопада 2017 р.

Регулювання гідравлічної контактної стрічки і бронзового контактного блоку

Це просте регулювання необхідно виконувати для уникнення точкової корозії контактної стрічки і, як наслідок, зупинки роботи гідравліки на пилорамі. Процедуру застосовують до всіх гідравлічних стрічкових верстатів Wood-Mizer за винятком серії електричних верстатів LT70.

1. Огляньте контактну стрічку. Якщо вона сильно пошкоджена, потрібно її замінити. Якщо вона в хорошому стані, візьміть чистий пісочний папір, наждачну тканину чи сталеву вату та ретельно очистіть стрічку (Рисунок 1).

2. Огляньте бронзовий контакт та визначте ступінь його зносу. Новий контакт має ширину 19 мм. Якщо він вже не прямокутної форми та стерся до ширини близько 13 мм, його потрібно замінити (Рисунок 2).

3. Якщо бронзовий контакт у хорошому стані, ослабте регулювальні гайки так, щоб кронштейн міг входити та виходити (Рисунок 3).

4. Відсуньте кронштейн від контактної стрічки, щоб бронзовий контакт її не торкався.

5. Всуньте кронштейн у напрямку стрічки доти, доки бронзовий контакт не торкнеться смужки.

6. Натисніть на кронштейн приблизно на 3-5 мм, щоб натиснути на бронзовий контакт.

7. Затягніть регулювальні гайки (Рисунок 3).

8. Переконайтесь, що бронзовий контакт плавно наїжджає на контактну стрічку.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись