• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

Останні новини

Продуктивний стругально-профілювальний верстат MP360 для обробки...

Продуктивний стругально-профілювальний верстат MP360 для обробки...

Wood-Mizer пропонує чотиристоронній стругально-профілювальний верстат MP360 – високопродуктивну машину, здатну обробляти заготовки завширшки до 350 мм і завтовшки до 160 мм....
LISDEREVMASH-2018: зоряний час для пилорами LT70WIDE

LISDEREVMASH-2018: зоряний час для пилорами LT70WIDE

Цьогорічна 17-а Міжнародна виставка обладнання і технологій для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH, яка тривала з 25 до 28 вересня,...
Більше прибутку для деревообробників зі стругально-профілюючим...

Більше прибутку для деревообробників зі стругально-профілюючим...

З новим верстатом MP260 деревообробні підприємства можуть випускати більше різноманітної продукції з деревини.

Детальніше ...

Історії

22 листопада 2017 р.

Нелегальну деревину − на шкільні парти

Багато країн нині борються з незаконними рубками деревини. У Філіппінах знайшли унікальний і економічний спосіб вирішення цієї проблеми, в якому задіяли стрічкові пилорами Wood-Mizer.

У XX столітті внаслідок безконтрольного вирубування дерев Філіппіни втратили більшість прекрасних лісів. Нещодавно уряд запровадив нову політику, що зупинила тенденцію до зникнення лісового покриву, але ліси, що залишилися, як і раніше перебувають під загрозою через незаконне вирубування.

Коли дерева вирубують нелегально, а лісоматеріали контрабандою вивозять в інші країни, це означає, що філіппінський народ втрачає власне природне багатство.

Протягом останніх кількох років Філіппіни доклали чимало зусиль для припинення незаконних рубок. Спостереження з повітря й з водних шляхів допомагає визначити, де відбувається підозріла діяльність, а контрольно-пропускні пункти на дорогах призначені для виловлення перевізників-контрабандистів. У результаті незаконно заготовлену деревину конфіскують, а винних притягають до відповідальності.

Завдяки таким заходам з 2010 по 2014 рік було вилучено близько 66 тис. м3 високоякісної деревини.

Конфісковану деревину зберігали по всій території Філіппін, як правило, недалеко від того місця, де її перехопили. Колоди лежали на відкритому повітрі, під дощем, що, зрештою, призвело б до гниття й втрати деревного матеріалу. Це ненормально, коли такий цінний ресурс пропадає саме під час процедур, запроваджених урядом на користь суспільству.

Посадові особи мусили розв’язати проблему: що робити з розкиданими по всьому острові чималими запасами високоякісної деревини, аби запобігти її псуванню? І вони придумали, як використовувати ці колоди з користю.

На той час державні школи на Філіппінах потребували 2,5 млн стільців. У 2010 році у країні стартував проект, відповідно до якого вилучені урядом колоди стали матеріалом для виробництва шкільних парт і стільців.

З 2011 року виготовлено більш ніж 146 тис. комплектів шкільних меблів, а 369 шкільних будинків були відремонтовані з використанням конфіскованих лісоматеріалів.

Після того, як проект з виготовлення парт ухвалили, вирішили придбати п'ять перевізних стрічкових пилорам Wood-Mizer. Зараз їх задіяно вже десять, і вони працюють по всій країні. Верстати привозять у місця, де зберігають незаконно вирубану деревину, і там, одразу біля дороги або в лісі, стрічкові пилорами Wood-Mizer розпилюють колоди на дошки.

За матеріалами Bethany FaubionPrint

Name:
Email:
Subject:
Message:
x
Детальніше ...

Журнал

Детальніше ...

Відео

Найменша пилорама Wood-Mizer LT15START

Найменша пилорама Wood-Mizer LT15START

Погляньте, як працює найменша і найдешевша пилорама LT15START з сімейства верстатів Wood-Mizer.

Нова пилорама Wood-Mizer LT70WIDE

Нова пилорама Wood-Mizer LT70WIDE

Широкі шківи для пилки 50 мм можна встановити і на звичайний верстат LT70 і на пилораму LT70, оснащену широкою головою.

Як в Італії виготовляють дерев’яний посуд

Як в Італії виготовляють дерев’яний посуд

Італійська сім’я ділиться секретами свого ремесла, процвітаючого, незважаючи на економічні труднощі.

LT70 WIDE: ШИРОКА ріжуча голова - це ШИРОКИЙ розпил!

LT70 WIDE: ШИРОКА ріжуча голова - це ШИРОКИЙ розпил!

З новим верстатом LT70 WIDE можна розпилювати колоди більшого діаметру, випускати ширші дошки та брус, а ще... використовувати пилку завширшки 50 мм.

Високошвидкісне розпилювання деревини на верстаті WB2000 від...

Високошвидкісне розпилювання деревини на верстаті WB2000 від...

Погляньте, як швидко розпилює колода широкострічкова пилорама WB2000! Відео зняте під час Днів Лісу в Латвії у травні 2018 року.

Два брати в Італії працюють на мобільній дизельній пилорамі LT40

Два брати в Італії працюють на мобільній дизельній пилорамі LT40

Вони їдуть зі свою пилорамою в місця, де складовані колоди, які потрібно розпиляти, і таким чином допомагають своїм клієнтам зекономити гроші на транспортуванні колод.