• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

25 жовтня 2017 р.

WoodParty від Wood-Mizer відкрили кінним турніром

З нагоди десятиріччя компанія «МОSТ-Україна» влаштувала для клієнтів та партнерів масштабне Woodparty з тестуванням обладнання Wood-Mizer та першими у Тернополі кінними змаганнями за кубок WM & MOST CUP 2017.

Кілька десятків деревообробників з різних куточків України завітали до Байковець, щоб поглянути у роботі та протестувати верстати серії TITAN – потужну пилораму WB2000 та багатопил TITAN, а також найновішу розробку професійної лінійки – надміцну пилораму LX450.

- Організація на найвищому рівні, - каже викладач Малинського лісотехнічного коледжу Сергій Сивко, який спеціалізується на технологіях деревообробки. – Дуже приємно, що «МОSТ-Україна» надає можливість дізнаватись про останні новинки у галузі деревообробки та влаштовує такі тест-драйви та зустрічі однодумців.

Спочатку для гостей провели екскурсію головним офісом «МОSТ-Україна», продемонстрували, як відбувається обслуговування пил Wood-Mizer та розказали про історію компанії.

Згодом гості спостерігали за турніром з конкуру, у яких змагалось два десятки вершників. У категорії 70 см перемогу здобула Аліна Колб з конем Брістоль («Масар-Агро»), у категорії 80 см тріумфував тандем Дениса Галакуца та Лаванди (Baykov, Байківці), а гран-прі вибороли Михайло Ревуцький та Повість (Baykov, Байківці).

Наступним пунктом програми став запуск LX450 – верстата, який вирізняється серед інших розробок Wood-Mizer особливою конструкцією ріжучої голови.

- Мені сподобалось, як ріже пилорама LX450, хоч в мене й невеликий досвід в такій справі, - зазначає дилер «МОSТ-Україна» з Чернівеччини В’ячеслав Павлович. – Та особливо приємно нарешті зустріти людей, яких я вже деякий час знаю заочно, з Facebook. «МОSТ-Україна» - об’єднує!

Особливий ажіотаж викликав запуск пилорами WB2000, заради якої багато хто їхав за сотні кілометрів. Її знімали та жваво обговорювали виробничі можливості. Закривав презентацію тест-драйв багатопила TITAN, який в черговий раз продемонстрував свою швидкість та точність різу.

- Дуже вдячний всім, хто розділив з нами це свято, - резюмує генеральний директор «МОSТ-Україна» Олександр Твердохліб. – І принагідно запрошую зустрітись знову на великому святкуванні 10-річчя компанії та фіналі проекту «Сильний бізнес для сильних людей», які відбудуються 16 грудня у виставковому залі «АККО Інтернешнл» у Києві.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.