• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

12 жовтня 2017 р.

Wood-Mizer отримав дві нагороди на кінофестивалі під егідою ООН

5 жовтня 2017 компанія Wood-Mizer взяла участь у Польському фестивалі фільмів, присвячених програмі ООН «17 цілей».

Ця програма, яка містить 17 цілей довготривалого сталого розвитку планети, була підписана главами 193 країн в 2015 році. Програма складається з глобальної мережі організацій, чия діяльність скерована на викорінення бідності шляхом впровадження хороших бізнес-практик, боротьбу з голодом з допомогою просування сільського господарства, кращий доступ до освіти і так далі. Ціль №15 – стале управління лісами…

Кінофестиваль організований спеціально для компаній та неурядових організацій в Польщі, щоб вони могли розказати, який вклад вносять в успіх програми «17 цілей». Всього на фестивалі представили 58 фільмів, з яких 27 були відібрані для участі у конкурсі.

Європейський завод Wood-Mizer представив фільм "Nasza Zielona Planeta" – «Наша зелена планета» (Our Green Planet - https://youtu.be/nE-p-bY610I). Головні питання, які прозвучали в цьому фільмі, і приклади з реального життя справили потужне враження на аудиторію. Wood-Mizer виграв нагороду «Народний вибір» і зайняв третє місце в загальному конкурсі.

Коротке відео показує проблеми ринків, де достатньо лісових ресурсів, але бракує відповідальної та стійкої переробки деревини. Це призводить до нелегальних вирубок та знеліснення просторів. Відео-фільм Wood-Mizer запитує «Чи може проста людина змінити це?»

Розповідь продовжують три різні людини, яким на шляху вирішення цієї проблеми трапились величезні труднощі. Африканський місіонер розповідає про обрізки сосни, які викидали, тому що не було ефективного способу переробити цю низькоякісну сировину в щось корисне. На Філіппінах борються з нелегальними вирубками лісу та конфіскують десятки тисяч кубометрів деревини, які швидко згнивають на звалищах. А на півночі Англії місцевий фермер відчайдушно шукав спосіб зберегти свою ферму, яка опинилась на грані банкрутства.

У всіх випадках вирішення проблеми включало стрічкові верстати Wood-Mizer. Місіонер встановив маленьку пилораму і почав розпилювати соснові залишки на компоненти для вуликів. Його програма збору органічного лісового меду залучила тисячі жителів Замбії, які тепер можуть забезпечити кращий достаток для своїх сімей. Замість того, щоб дозволити деревині згнити на звалищі, Філіппінська влада задіяла 12 мобільних пилорам Wood-Mizer, які розпилюють конфіскований ліс на пиломатеріал, з якого вже виготовили 150.000 парт для сільських шкіл. А англійський фермер почав надавати послуги з розпилювання на мобільній пилорами, зберіг стабільний дохід своєї ферми і забезпечив власній сім’ї краще майбутнє.

Фотограф: Войцех Матецкі

Офіційний прес-реліз заходу
Веб-сайт "17 цілей"

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.