• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

22 березня 2018 р.

Wood-Mizer купив шведське виробництво стругальних верстатів

Популярна деревообробна техніка від MOReTENs AB тепер доступна через глобальну дистриб’юторську мережу Wood-Mizer.

Wood-Mizer купив шведську компанію MOReTENs AB, засновану у 1980 році, чим розширив свій асортимент та включив в нього популярні чотиристоронні фрезерні верстати, стругальні верстати, настільні пили, багатошпиндельні фрезерні верстати, товщиноміри та оброблювальні центри з ЧПУ, які випускають у Швеції.

«Упродовж всієї нашої історії Wood-Mizer прагне надавати обладнання найвищої якості для переробки деревини у готову продукцію, - говорить президент та головний виконавчий директор Wood-Mizer Річард Віверс. – Доступні за ціною та універсальні верстати MORеTENs відомі у всьому світі упродовж десятиліть, і тепер вони супроводжуються високоякісною сервісною підтримкою від глобальної дистриб’юторської мережі Wood-Mizer».

Засновник та власник MOReTENs Бо Мортенссон приєднався до Wood-Mizer в якості генерального директора заводу в шведському місті Естерсунд. Завод в Швеції – це п’ятий завод Wood-Mizer у світі, включаючи три виробничі центри у США та один у Польщі.

«Багато років тому, коли я був молодим інженером з досвідом теслі, я вирішив почати свою справу та заснував MOReTENs. Я пишаюсь тим, що бачу свою продукцію у деревообробних майстернях по всьому світу, - каже Бо Мортенссон. – І тепер я дуже радий приєднатись до команди Wood-Mizer, яка зуміє запропонувати існуючі продукти більшій кількості клієнтів, а також прискорить впровадження нових розробок».

З березня 2018 року Wood-Mizer пропонує новий асортимент фрезерних і стругальних верстатів через свою дистриб’юторську мережу. Включення заводу MOReTENs в холдинг Wood-Mizer підтверджує лідируючі позиції компанії, відомої насамперед як виробник стрічкових пилорам, який пропонує повний спектр обладнання, яке здатне перетворити колоди у висушений пиломатеріал і, нарешті, в готові вироби з деревини. Все це підкріплене досвідом Wood-Mizer і прихильністю відмінному сервісу.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.