• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

MOST-родина за одним столом. Як проходив з’їзд дилерів Wood-Mizer в Україні

25 лютого 2019 р.

MOST-родина за одним столом. Як проходив з’їзд дилерів Wood-Mizer в Україні

Ознайомитись з новинками обладнання та інструменту Wood-Mizer та підписати оновлені дилерські договори з’їхались до офісу ексклюзивного представника Wood-Mizer в Україні понад два десятки дилерів з різних куточків України.

Стартом зустрічі та релаксом з дороги для дилерів MOST-Україна стала екскурсія кінним клубом Baykov Resort, де гості не тільки послухали про кінний спорт та догляд за кіньми, а й самі мали можливість верхи зробити кілька кіл в манежі, щоб зняти стрес та втому.

- Вітаємо вас в оновленому офісі MOST-Україна, нехай наша стрітенська зустріч стане новою віхою вже усталеної співпраці, яка щораз додаватиме, адже так добре разом рости і розвиватись, - вітав гостей директор MOST-Україна Олександр Твердохліб.

Дилери спочатку оглянули сервіс вживаних пилок, особливо їх зацікавила робота мийки – власної розробки MOST-Україна, адже автоматичне очищення пилок значно збільшує продуктивність сервісних цехів.

Наступним етапом стала демонстрація новинки 2018 року – верстату LT15POWER.

- В Україні звикли, що деревообробне обладнання має бути важким, масивним, ось маєте, - сміється Олександр Твердохліб. – На Wood-Mizer почули прохання наших підприємців та зробили верстат з масивнішою станиною, який може витримувати більші колоди.

Побачити в роботі мобільну пилораму LT70 та компактний чотиристоронній стругальний / профілювальний верстат MP360 гості зібрались у дворі.

- Одразу всі чотири сторони стругає? Одночасно?  – вигукували вони. – Не може бути!

Та, зрештою, готова дошка поклала край їхнім сумнівам.

На офіційній частині конференції вступне слово взяв Олександр Твердохліб, який анонсував зміни в умовах дилерства та передав слово представникам Wood-Mizer: керівнику відділу продажу Хуберту Повєтжинскему та спеціалістці відділу міжнародних продажів Маґдалені Собчинській.

- Wood-Mizer розширив свої виробничі потужності і тепер володіє заводом у Тайвані, тож незабаром серед іншого презентуємо на європейському ринку нову лінійку роздільних верстатів, розроблених в Азії, - зазначив Хуберт Поветжинскі.

Керівник відділу постачання та логістики Дмитро Маляр та головний інженер з налагодження та випробування обладнання Іван Бартошин докладно розповіли дилерам про новинки Wood-Mizer, які вже доступні для замовлення, зокрема, зробили наголос на обладнанні для вторинної деревообробки та пилорамах з широкими головами типу WIDE.

Традиційно в межах з’їзду дилерів нагородили найкращих, ними стали: «MOST-Малин» (Житомирщина), ФОП Сіднєв С.В. (Чернівеччина) та ФОП Сойко Р.П. (Рівненщина), який народили відповідно золотим, срібним та бронзовими значками-відзнаками.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.