• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

LISDEREVMASH-2018: зоряний час для пилорами LT70WIDE

1 жовтня 2018 р.

LISDEREVMASH-2018: зоряний час для пилорами LT70WIDE

Цьогорічна 17-а Міжнародна виставка обладнання і технологій для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH, яка тривала з 25 до 28 вересня, зібрала 150 експонентів з 17 країн. «MOST-Україна» традиційно долучилась до наймасштабнішої виставкової події осені та вітала гостей Wood-Mizer у ковбойському стилі.

- LISDEREVMASH – майданчик, де не тільки можна представити свої новинки, показати потенційним клієнтам верстати наживо та в роботі, а й зав’язати нові контакти, - каже генеральний директор MOST-України Олександр Твердохліб – Тому щороку ретельно готуємось до цієї виставки, а цьогоріч вона особлива, тому що приймала ще й IV З’їзд лісівників та об’єднала під одним дахом три суміжні галузі: лісову, деревообробну та меблеву. Це була унікальна можливість налагодити діалог між лісовими господарствами та підприємствами, які виготовляють продукцію з деревини.

Довгоочікувана LT70WIDE
Вперше в Україні представили пилораму з широкою головою LT70WIDE, демонстрації якої збирали чимало глядачів, незважаючи на вельми несприятливу і не по-вересневому холодну погоду, адже вже кілька років українські деревообробники цікавились можливістю використовувати широкі стрічкові пилки з обладнанням Wood-Mizer.

- Деякі наші клієнти казали, LT70WIDE виглядає зовсім як LT70, коли тільки підходили до верстата, але потім звертали увагу, що пилорама масивніша та ширша, - зазначає менеджер з продажу обладнання Андрій Олійник. – Звісно, LT70WIDE як модифікація LT70 зберігає усі переваги класичної пилорами професійної лінійки Wood-Mizer, додаючи до цього можливість працювати з більшими у діаметрі колодами та використовувати при цьому стрічкові пилки 50 мм.

Також на LISDEREVMASH виставляли новинку 2018 року Wood-Mizer верстати для вторинної переробки: чотиристоронні стругально-профілювальні верстати MP360, H410 та форматно-розкрійний верстат PS315 на дискову пилку.

Незабутня мандрівка для студентів
«MOST-Україна» разом з низкою компаній-членів Української асоціації деревообробного обладнання стала спонсором поїздки на виставку LISDEREVMASH для 19 студентів Кременецького лісотехнічного коледжу. Для майбутніх деревообробників це стало чудовою можливістю ознайомитись з новими верстатами та протестувати їх.

- Ми влаштували для студентів тест-драйв пилорами LT70WIDE, кожен міг випиляти свою дошку за бажаною специфікацією, - каже інженер з налагодження та випробовування обладнання Іван Бартошин. – Одне сказати можу точно: хлопцям сподобалось працювати за цим обладнанням.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.