• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

16 жовтня 2017 р.

LISDEREVMASH-2017: перший запуск верстатів TITAN в Україні!

Одразу кілька гучних новинок представила компанія «МОSТ-Україна» на найбільшій галузевій виставці в Україні LISDEREVMASH: надпотужні верстати з серії TITAN – пилораму WB2000 та крайкоріз, а також найновішу розробку професійної лінії LX450.

Дебют WB2000 пройшов з аншлагом
Найбільший ажіотаж викликала одна з найбільших пилорам Wood-Mizer - WB2000 на широку пилу. Кожен її запуск збирав чималу аудиторію. На виставці представили верстат у версії ЕС, який до Києва приїхали встановлювати та налаштовувати спеціалісти з польського заводу, оскільки в Україні таке обладнання вперше.

- Мені вже доводилось бачити роботу пилорами WB2000 на презентаціях у Польщі та Південно-Африканській Республіці, - розповідає генеральний директор компанії «МОSТ-Україна» Олександр Твердохліб. – І нам дуже хотілось привезти її в Україну та показати наших деревообробникам – погляньте, яку кубатуру ви зможете обробляти за зміну, як це наростить ваш свій бізнес. Дуже вдячний нашим партнерам з Польщі, які зробили цей сьогоднішній запуск можливим.

WB2000 з промислової лінійки може розпилювати колоди вагою до 6 тонн та до 900 мм у діаметр. Працює зі стрічковими пилами завширшки 75 мм та стелітованим 100 мм, що дозволяє їй ефективно працювати і з м’якими, і з твердими породами дерева. Серед переваг цієї пилорами: дистанційне управління з пульта оператора, а також можливість встановити до чотирьох камер для максимального огляду процесу розпилювання.

Ця пилорама дуже функціональна: може бути і брусуючою установкою, і виготовляти пиломатеріали за специфікаціями замовників. Вона стане у пригоді під час роботи з колодами нестандартних розмірів.

Надшвидкий крайкоріз та новинка професійної лінії
Попри те, що крайкоріз TITAN має ручний постав пил, він розвиває швидкість до 130 м/хв. Тому його називають ідеальним компаньйоном роздільного верстата WB2000. Цей крайкоріз може працювати з дошками товщиною до 107 мм. Його презентація теж викликала неабиякий ажіотаж.

- З нього дошки просто вилітають, - ділились враженнями про новинку студенти, які завітали на виставку. – Дуже швидке обладнання.

На території виставкового центру можна було випробувати у роботі новинку 2017 року – верстат абсолютної нової конструкції, якої досі не було у Wood-Mizer – LX450. Також тестували елементи лінії для обробки тонкоміру SLP: вертикальні пилорами TVS та SVS, крайкоріз EG350. Не обійшлось і без класики професійної лінії – на стенді «МОSТ-Україна» різали на мобільній пилорамі LT40.

«МОSТ-Україна» представила на LISDEREVMASH власну розробку для сервісу пил – автоматичну мийку MS-50, яка ретельно очищує пили та готує їх для подальшого заточування та розведення за допомогою інструменту Wood-Mizer, який теж можна було протестувати на виставці.

Сила та елегантність для відвідувачів LISDEREVMASH

Вже традиційно в межах презентацій проекту «Сильний бізнес для сильних людей» богатирі з Федерації стронгмену України влаштували шоу сили та витривалості. Спробувати підняти колоду, якою дивували силачі, міг кожен охочий – і всім вдалось!

Ще одна цікава презентація чекала на відвідувачів стенду «МОSТ-Україна» - елегантне авто Ford Mustang, який демонстрував партнер проекту «Сильний бізнес для сильних людей» компанія Winner.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.