• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

28 травня 2018 р.

«Деревообробка-2018»: нові верстати Wood-Mizer та пилорама для університету

Верстати з нового заводу Wood-Mizer у Швеції, інструмент бренду Wood-Mizer та ідеї для старту бізнесу презентувала компанія MOST-Україна на галузевій виставці «Деревообробка», яка проходила у Львові 22-25 травня.

- Кожного року ми готуємо для галузевих виставок представлення нових верстатів. Торік презентували українцям верстати надпотужної лінійки TITAN, зараз демонструємо стругальні/профілюючі верстати, які відкривають для Wood-Mizer еру вторинного переробляння деревини, - розповідає генеральний директор «MOST-Україна» Олександр Твердохліб.

Пилорама університету
«MOST-Україна» започатковує акцію «Майбутнє переробляння деревини у твоїх руках», спрямованої на покращення освітнього рівня майбутніх спеціалістів деревообробної галузі, а також підтримки тих, хто тільки робить перші кроки у бізнесі.

- Нас з Національним лісотехнічним університетом України поєднує давня співпраця, - додає Олександр Твердохліб. – Тому маю за честь передати у подарунок пилораму хобі класу Timbery M100 з електричним двигуном, яка стане черговим кроком реалізації нашого спільного проекту навчально-технічного центру дуальної освіти, де студенти матимуть змогу проходити і здобувати теоретичні знання, і одразу закріплювати їх на практиці.

Сертифікат на верстати вручили першому проректору НЛТУУ Миколі Адамовському. Професор не стримував своєї радості.

- Мені дуже приємно, що наша багаторічна співпраця дала такий результат і відкрила для нашого університету ще один вимір підготовки молодих спеціалістів, - сказав Микола Григорович.

Перші враження від нових верстатів
Стругальні/профілювальні верстати MP360, H410 та форматно-розкрійний верстат MS300 від Wood-Mizer вперше представили в Україні. Також презентували й інструмент Wood-Mizer TOOLS, представляти який приїхав продакт-менеджер Wood-Mizer TOOLS Ярослав Урбаньскі.

- Ми щодня влаштовували демонстрації мобільної пилорами LT70 та верстату MP360, - розповідає інженер з налагодження та випробування обладнання «MOST-Україна» Іван Бартошин. – Гостей дуже цікавило, як саме працює чотиристоронній стругальний верстат, які ножі використовує і на що здатен.

Тих, хто добре знайомий з продукцією Wood-Mizer, дивувало, що в асортименті з’явились компактні верстати для вторинного переробляння деревини.

- Мене тішить, що Wood-Mizer постійно додає, збільшує модельну лінійку верстатів, адже ми хочемо якнайповніше задовольняти потреби наших клієнтів – «з лісу до готової продукції», - зазначає менеджер з продажу обладнання «MOST-Україна» Андрій Олійник. – Впевнений, що скоро чотиристоронні верстати знайдуть своїх прихильників серед українських деревообробників.

Попрацювати на мобільній пилорамі завітали і студенти Національного лісотехнічного університету, які охоче прийняли пропозицію попрактикуватись на такому потужному обладнанні.

Вибори президента

В межах виставки «Деревообробка» відбувся ХV з’їзд Української асоціації деревообробного обладнання, на якому вибирали нове правління та керівництво організації. Президентом УАДО одноголосно вибрали генерального директора MOST-Україна Олександра Твердохліба.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.