• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Італійський деревообробник знайшов спосіб отримувати більше прибутку з кожної колоди

21 листопада 2018 р.

Італійський деревообробник знайшов спосіб отримувати більше прибутку з кожної колоди

Якщо вирушите з Венеції в Альпи, приблизно через дві години подорожі ви опинитесь поблизу майстерні Марко Марканте. Бізнес Марко – насамперед традиційне виробництво дров, яке його батько започаткував майже 30 років тому. Та, оскільки часи змінюються, Марко знайшов спосіб диверсифікувати продукцію, а, отже, і знайти нових клієнтів і збільшити прибуток.

Коли його батько засновував свою справу, він займався тільки лісозаготівлею та виробництвом дров. Почавши керувати компанією, Марко швидко виявив, що рентабельність невисока, і потрібно вигадати якийсь спосіб, щоб підвищити її і зменшити ризики для бізнесу.

Рішення знайшлось, коли він подорожував США і Канадою у 2011 році.

«Я вперше побачив там пилораму Wood-Mizer LT15 в дії і одразу зрозумів, що з таким верстатом ми можемо збільшити асортимент продукції і додати нові послуги», - каже Марко.

«Чому саме Wood-Mizer? Тому що вважаю, що ця пилорама може те, що мені потрібно. Це – професійна, компактна, функціональна машина, яка розрізає колоди діаметром до 70 сантиметрів і довжиною до 8 метрів, і при цьому у неї 8-метрова станина, яка складається з окремих секцій. Щоб розпилювати такі довгі колоди, в традиційної пилорами має бути рейковий шлях на 16 метрів, а в технології Wood-Mizer зроблено розумно: не колода проходить через ріжучий механізм, а сама пила вздовж колоди».

«Я придивлявся і до інших брендів стрічковопилкових верстатів, але у Wood-Mizer було найкраще на ринку співвідношення ціни і функціональності. Ця пилорама ідеально підходить для робіт, які ми виконуємо у нашій компанії, і вона забезпечує дуже точний різ. Я можу випилювати матеріал товщиною 1,5 мм і завдовжки 8 метрів, і Wood-Mizer робить це з точністю до 1 мм по всій довжині дошки».

«З верстатом Wood-Mizer я повністю реалізовую свої ідеї у деревообробці. Весь пиломатеріал, який ви бачите у моїй майстерні, - балки, дошки, плити – все зроблене моїм верстатом LT15. Це дало мені можливість досягти успіху. Деревина, яку забраковують традиційні пилорами, тому що для них невигідно її переробляти, для мене підходить без проблем – я можу використовувати її, наприклад, для виробництва піддонів!»

«Моє рішення купити верстат Wood-Mizer засноване на тому факті, що вартість колод у нас в регіоні складає близько 100 євро за кубометр. Та розпиляні на дошки і ціна виростає до 400-450 євро за кубометр. Я говорю про модрину. Саме з цієї причини ми почали розпилювати колоди та залучили пилораму Wood-Mizer».

«Дерев’яні столи, лампи, лавки та стільці повертаються в моду. Це – хороший шанс для нас отримувати більше прибутку з кожної колоди», - зазначає Марко. Додавши операцію розпилювання деревини, компанія збільшила асортимент своєї продукції і послуг і вийшла на нові ринки, відчутно розширивши клієнтську базу. Зараз Марко пропонує, окрім лісозаготовок – продаж дров, послуги арбориста, і, звичайно ж, пиломатеріал за специфікацією клієнтів.

Автор: Мартіна Валентіні, Greenpress Media
Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.