• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

6 листопада 2017 р.

Як Wood-Mizer клієнтам бензопили вручав. Репортаж із зустрічі на Рівненщині 4 листопада 2017

Підсумки акції «Більше пил – більше кінських сил» підбили на Рівненщині 4 листопада. Гостинно майданчик для зустрічі надав кінно-спортивний клуб «Патріот». Клієнти, які придбали пили Wood-Mizer, отримали 31 призову бензопилу STIHL – і це лише на Рівненщині.

На гостей Wood-Mizer чекали презентації мобільної пилорами LT70, новинки професійної лінії пилорами LX450, а також мийки, заточного, розвідного та зварювального обладнання, а також стрічкові та дискові пили.

Спільно зі STIHL команда «МОSТ-Україна» влаштувала низку цікавих конкурсів з пам’ятними подарунками, участь у яких взяли не тільки клієнти Wood-Mizer, а й спортсмени, які боролись за осінній кубок КСК «Патріот», та уболівальники. У конкурсі з перевороту колоди на мобільній пилорамі LT70 за хвилину перемогу розділили Генеральний директор «МОSТ-Україна» Олександр Твердохліб та клієнт з Рівненщини, який виграв пилораму LT40… щоправда, іграшкову.

Влаштували презентацію пили VORTEX та порівняли її у роботі з популярною пилою DoubleHARD. Різниця між залишками тирси від обох пил продемонструвала перемогу VORTEX у боротьбі за чисту дошку. Публіка відповіла аплодисментами.

Чимало клієнтів випробували пилораму LX450 та залишились задоволеними отриманими результатами. Жоден не залишився без подарунка, а декому для зручності доставили також замовлені напередодні пили.

Wood-Mizer виступив спонсором осіннього кубку КСК «Патріот», а також підтримав у змаганнях КСК Baykov.

Дякуємо Рівненщині за гостинний прийом та очікуємо на нові зустрічі, зокрема, на святкуванні 10-річчя компанії «МОSТ-Україна», яке відбудеться у Києві, у виставковому центрі «АККО Інтернешнл», 16 грудня 2017.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.