• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

31 серпня 2018 р.

Штаб-квартира Wood-Mizer гостинно вітала українців

Делегація клієнтів Wood-Mizer та представників Української асоціації деревообробного обладнання за сприяння «MOST-Україна» та за підтримки комерційної служби посольства США в Україні відвідала масштабну деревообробну виставку International Woodworking Fair, виробництво та штаб-квартиру Wood-Mizer, а також найбільшу каркасну будівлю у світі – модель Ноєвого Ковчега.

- Сполучені Штати надихають. Це той рівень розвитку виробництва та інфраструктури, до якого ми всі повинні прагнути, - каже генеральний директор «MOST-Україна» Олександр Твердохліб, який очолює делегацію. – Тому щодва роки, коли проходить виставка IWF в Атланті, ми збираємось, що перейняти те найкраще, що стимулює рости.

Деревообробна виставка у Атланті
International Woodworking Fair – одна з найбільших деревообробних виставок у світі, на якій топові виробники представляють обладнання для деревообробки, зокрема, виробництва будівельних матеріалів з дерева та меблевої промисловості. Кожну таку виставку відвідують сотні тисяч зацікавлених у найновіших технологіях, обладнанні, а також ті, хто шукає готову продукцію з дерева найвищої якості.

Wood-Mizer – постійний учасник IWF. Цьогоріч американські розробники представляли масивнішу конфігурацію пилорами LT15 WIDE з широкою ріжучою головою, а також нову модель у лінійці горизонтальних роздільних верстатів – HR250, а також пилораму з надпотужної промислової лінії WM1000 та стругально-профілювальні верстати, з якими українські користувачі вже мали змогу познайомитись на виставці «Деревообробка» у травні.

- Представники Wood-Mizer сердечно вітали нашу невеличку команду на виставці в Атланті та розповіли про новинки, які демонстрували місцевій аудиторії, - продовжує Олександр Твердохліб. – Маю надію, що LT15 WIDE незабаром і у Європі з’явиться, адже наші партнери та клієнти зацікавлені з верстатах, які мають ширшу ріжучу голову і відповідно можу переробляти колоди більшого діаметру.

За домовленістю з організаторами – галузевими асоціаціями США на виставці презентували діяльність Української асоціації деревообробного обладнання та поширювали інформацію про активності організації.

Цікавинки заводу Wood-Mizer
Зазирнути на виробництво та побачити найновіші розробки – таким був наступний крок української делегації, тож вирушили до Wood-Mizer Headquarter та Wood-Mizer Enterprise у Бейтсвіллі.

- Кожного разу на Wood-Mizer, ніби вперше, стільки у наших друзів завжди нових та несподіваних змін. А який тут командний дух – кожен готовий з захопленням розповідати гостю про власну справу, справу свого життя. У цих людей горять очі та потужний внутрішній стержень.  

На Wood-Mizer гостям провели екскурсію виробництво, показали деякі процеси та розповіли про специфіку роботи. Подарунком стала мандрівка до найбільшої каркасної будівлі у світі – Ноєвого Ковчега, до створення якого долучився і Wood-Mizer – близько половини пиломатеріалів, використаних для будівництва цієї споруди, виготовили на стрічковопилкових верстатах LT15 та LT40.

Також у межах поїздки українська делегація відвідала низку знакових місць у Чикаго: The World of Coca-Cola та один із найбільших закритих акваріумів в світі -  Shedd Aquarium.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.