• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Свіжий номер журналу "Новини Wood-Mizer" вже на сайті

23 липня 2018 р.

Свіжий номер журналу "Новини Wood-Mizer" вже на сайті

Чому всі верстати Wood-Mizer тепер помаранчеві, яку пилу Wood-Mizer вибрати для своєї пилорами і як покращити її роботу, а також чим відрізняється нова модель верстату LT15 POWER – про все це ви дізнаєтесь з українського випуску журналу "Новини Wood-Mizer", який можна проглядати і завантажувати на комп’ютери, планшети і смартфони.

Читайте також репортажі про насичене життя Wood-Mizer в Україні: представник Wood-Mizer висадили три з половиною тисячі дубів, делегація лісових господарств відвідала завод Wood-Mizer у Польщі, українські навчальні заклади отримали у подарунок пилорами Timbery, а посол США в Україні побувала в офісі MOST-Україна в Тернополі.

Новини з-за кордону: один американський власник пилорами Wood-Mizer LT40 є фаном першої моделі авто T Ford. Він взяв участь у незвичайному проекті будівництва дерев’яного вінтажного гаража, який виглядає так, ніби зійшов з фото початку ХХ століття. В цьому гаражі розмістився музей T Ford і навчальний центр.

Друкована версія журналу вийде у перших числах серпня. Щоб отримати її, зверніться до менеджерів MOST-Україна.  

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.