• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

23 квітня 2018 р.

Представник Wood-Mizer висадив 3,5 тисячі дубів

MOST-Україна вкотре долучилась до акції Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках» спільно з Українською асоціацією деревообробного обладнання та колективом Тернопільської районної державної адміністрації за сприяння та на території Микулинецького лісництва ДП «Тернопільське лісове господарство».

Від лісничих команда отримала завдання заліснити 1,5 гектара зрубу поблизу села Прошова Тернопільського району. Отримавши необхідний інструктаж щодо того, як правильно висаджувати саджанці дуба звичайного, всі взялись до роботи.

- Цього року я вже втретє висаджую дерева в межах акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» - розповідає генеральний директор MOST-Україна та віце-президент УАДО Олександр Твердохліб. – Дуже приємно, що висаджуємо дуби, адже дерево не тільки красиве, а й довговічне. От уявіть, зберемось тут за сто років і помилуємось на цей ліс…  

Лісники жартували, що й працівники MOST-Україна, і колектив РДА вже справжні професіонали у висадці дерев, тому детального тренінгу не потребують, але освіжити знання варто.

- В мене неабиякий досвід у висадці лісів, бо вже втретє беру участь у такій кампанії, - каже голова Тернопільської РДА Олександр Похилий і додає, що висаджував різні породи дерев у кількох куточках Тернопільського району.

Лісники періодично перевіряли якість виконаних робіт і залишились задоволеними. Зазначили, що бракує тільки одного – дощу, щоб деревця якнайкраще вкорінились.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.