• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

21 червня 2018 р.

Посол Америки відвідала Wood-Mizer в Україні

У межах робочої поїздки на Тернопільщину Надзвичайний та Повноважний посол США в Україні Марі Йованович відвідала головний офіс ексклюзивного представника Wood-Mizer MOST-Україна та кінний клуб Baykov, розташовані у Байковецькій об’єднаній територіальній громаді. Змістовну екскурсію для неї провів генеральний директор MOST-Україна Олександр Твердохліб.

- Як представник американського виробника деревообробного обладнання Wood-Mizer ми часто контактуємо з посольством США в Україні, комерційною службою при посольстві, Американсько-українською діловою радою USUBC, також нещодавно долучились до лав членів Американської торговельної палати в Україні, - розповідає Олександр Твердохліб. – І нам особливо приємно приймати у себе таку гостю.

Пані посол знайомилась з роботою компанії, спостерігала за процесом виготовлення стрічкових пилок та сервісного обслуговування на професійному обладнанні Wood-Mizer. Вона цікавилась кількістю працівників та умовами праці.

Після короткої екскурсії Марі Йованович вирушила до кінного клубу Baykov, де для неї приготували невеликий сюрприз – одного з коней – представницю гуцульської породи на ім’я Мафія одягнули у попону в американському стилі.

- Я мушу зробити з нею фото, - сказала пані посол. – Мені дуже приємно, що ви підготували такий сюрприз. Дякую.

Наостанок Марі Йованович висловила вдячність за гостинний прийом та побажала MOST-Україні успіху у діяльності.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.