• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

26 січня 2018 р.

Обладнання у лізинг – розширення бізнесу без фінансового тиску

«МОSТ-Україна» спільно з Українським лізинговим фондом (ULF) першими в Україні почали надавати у лізинг деревообробне обладнання. Кілька деревообробних підприємств вже скористались такою можливістю. Своїми враженнями з нами поділився керівник ТОВ «Вудвіндор» Микола Мельниченко з Черкащини - постійний клієнт «МОSТ-Україна» практично з часу заснування компанії.

- Ми з «МОSТ-Україна» вже давно, здається, з 2006 року, - розповідає пан Микола. – Мали вже дев’ять верстатів Wood-Mizer: LT70 та LT20. Вирішили купити ще одну LT70 у лізинг, і вже майже її виплатили. Сподобались і умови, і проценти, які пропонує ULF.

Пан Микола додає, що скористався послугами Українського лізингового фонду і для покупки авто, але все-таки з обладнанням вигідніше, адже воно одразу починає заробляти і відпрацьовувати свою вартість.  

- Дуже приємний у нас досвід з лізингом вийшов, - резюмує Микола Мельниченко. – І швидко, і взагалі ставлення компанії мені дуже сподобалось, тому, думаю, будемо у подальшому співпрацювати.

Нагадаємо, що «МОSТ-Україна» спільно з «Українським лізинговим фондом» пропонує клієнтам особливі умови лізингу, викладеним у таблиці нижче.


 

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.