• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

30 серпня 2018 р.

Нова пилорама Wood-Mizer LT70WIDE: тепер з ШИРОКОЮ ріжучою головою і ШИРОКОЮ стрічковою пилкою!


Wood-Mizer представляє нові опції для гідравлічного стрічковопилкового верстата LT70, який тепер можна обладнати ШИРОКОЮ ріжучою головою та стрічковою пилкою завширшки 50 мм.

У тих деревообробників, які хочуть розпилювати колоди більших діаметрі та випускати ширші дошки і брус, з’явилась можливість замовити пилораму LT70 з ШИРОКОЮ ріжучою головою. ШИРОКА ріжуча голова збільшує максимальну ширину розпилу до 86 см.

Крім того, тепер на стандартний верстат LT70 можна встановити широкі шківи для пилки 50 мм завширшки, така пилка надягається безпосередньо на шківи, тобто без плаваючого ременя. Широкі шківи для пилки 50 мм можна встановити і на звичайний верстат LT70 і на пилораму LT70, оснащену широкою головою.

Ці нові опції для верстатів LT70 збільшують параметри готових пиломатеріалів, зокрема, ширину розпилу і загальну функціональність пилорам.

Розміри розпилюваного матеріалу для верстата LT70WIDE з широкою головою
:
• Максимальний діаметр колоди 105 см
• Максимальна ширина розпилу 86 см
• Максимальна ширина готового бруса 78 см
• Максимальна довжина розпилюваної колоди залежить від типу станини:
- Станина S - 4.8 м
- Станина М - 6.1 м
- Станина L - 8.4 м

“Wood-Mizer завжди намагається представляти деревообробникам найкращі технічні рішення в індустрії, - говорить Роберт Багінськи, президент польської компанії Wood-Mizer Industries. – Нова пилорама LT70WIDE дає розпилювальникам можливість випускати ширший пиломатеріал та досягати виробничих результатів, які звичайно очікують від дорожчих широкострічкових пилорам».Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.