• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Десять років співпраці з Wood-Mizer принесли авто

12 лютого 2018 р.

Десять років співпраці з Wood-Mizer принесли авто

«Пилорама нам не тільки забезпечує нам бізнес, але й машину подарувала», - каже керівник підприємства «Вудвіндор» і власник верстатів Wood-Mizer Микола Мельниченко.

Фінал проекту «Сильний бізнес для сильних людей», організованого компанією «MOST-Україна» у партнерстві з «ОККО» Ford, ULF та STIHL за підтримки Української асоціації деревообробного обладнання, став апофеозом святкування десятиріччя «MOST-Україна» у Києві у грудні 2017.

Серед чотирьох десятків деревообробників, які купили обладнання Wood-Mizer під час акції «Сильний бізнес для сильних людей», десять виграли цінні подарунки, але особливо фортуна усміхнулась керівнику підприємства «Вудвіндор» Миколі Мельниченку. Саме його щасливий квиток виграв пікап Ford Ranger.

- Власнику надійного верстата Wood-Mizer потрібне таке ж надійне авто, - зазначає генеральний директор «MOST-Україна» Олександр Твердохліб. – Думаю, цей прекрасний залізний кінь – пікап Ford Ranger – дістався саме тому, кому найбільше потрібен.

Микола Мельниченко не приховував своєї радості. Його нове авто вже має особливу історію: за участі цього авто атлети Федерації стронгмену Україні встановили національний рекорд України.


- Я дуже радий, що наша багаторічна співпраця з Wood-Mizer принесла такий подарунок, - каже Микола Мельниченко. – Так, з Wood-Mizer ми працюємо якраз 10 років. Спочатку мали кілька пилорам LT20, а потім виробництво виросло, і ми перейшли на більш продуктивні верстати LT70. Є і крайкоріз. Але саме покупка пилорами LT70 принесла нам щастя у вигляді автомобіля.

Одразу після вручення Микола Мельниченко почав випробовувати нове авто в умовах сніжної української зими.

- Ranger - просто супер, справжній позашляховик, яким можна і складними лісовими дорогами їхати і не хвилюватись, що десь застрягнеш. А ще це авто – для всієї сім’ї з легким ходом та підвищеною безпекою. Досі не вірю, що пилорама нам не тільки забезпечує бізнес, але й машину подарувала, - додає Микола Мельниченко і сміється, що тепер він не проти ще щось виграти у проектах «MOST-Україна».

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.