• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

20 березня 2018 р.

Депутати Верховної Ради відвідали офіційного представника Wood-Mizer

До офісу та виробничих цехів MOST-Україна завітали члени комітету Верховної ради з питань бюджету, народні депутати з Тернопільщини та представники місцевої влади голова Тернопільської адміністрації Степан Барна, голова облради Віктор Овчарук, голова райадміністрації Олександр Похилий та голова Байковецької об’єднаної територіальної громади Анатолій Кулик.

Гості ознайомились з роботою виробничого цеху, де спеціалісти MOST-Україна готують стрічкові пили Wood-Mizer за параметрами клієнтів, а також сервісу, де пили очищують, заточують та розводять для подальшого розпилювання. А також генеральний директор MOST-Україна Олександр Твердохліб розповів про проекти, які реалізовує компанія.

- В межах реалізації проекту експериментального навчально-технічного центру дуальної освіти передаю голові Тернопільської обладміністрації цей сертифікат на електричну пилораму хобі класу Timbery M100 для Кременецького лісотехнічного коледжу, - зазначив Олександр Твердохліб.

Від гостей MOST-Україна вручили футбольний м’яч з символікою збірної України.

- Цей м’яч обов’язково принесе вам великі гроші, адже зараз на ньому поставлять автографи усі члени комітету Верховної ради з питань бюджету, - зазначив голова комітету Андрій Павелко, який, окрім того очолює Федерацію футболу України.

Після екскурсії підприємством гостям влаштували знайомство з кінно-спортивним клубом Baykov та кінне шоу.

 

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.